Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem jött össze a védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jött össze a védekezés a legutóbbi alkalommal, én meg elvileg mától/holnaptól menstruálok, akkor mekkora a veszély? Kell esemény utáni?

Figyelt kérdés
Mert egyrészt drága, másrészt a gyakorlati óráim miatt nem tudok hiányozni a suliból egy napot mostanság?
2010. szept. 21. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Késhet a dolog

de menny iztosra és vegyél egy patikákban is található terhességi tesztet

2010. szept. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Aztán ugyan minek csináljon tesztet, ha még 72 óra sem telt el?

A teszt két hét után mutat eredményt... de imádom az ilyen "okos" tanácsokat.


Kérdező: Nincs nagy esély a terhességre, de persze valamennyi van. Menj el szépen orvoshoz és kérdezd meg, kell-e tabi vagy sem.


De miért "nem jött össze" a védekezés?

2010. szept. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Védekeztünk rendesen, de a gumi valahogy bennem maradt.

Valamiért úgy érzem, hogy úgy nem töltötte be funkcióját.

Azért gondoltam h nem annyira gáz, mert így mensi előtt eléggé kevés az esélye a dolognak. Mondjuk a hónapban volt már h gumi nélkül, de akkor kihúzta mielőtt elment. Remélem azért így még nem gáz.

Szóval a hasam már fáj, mint mensi előtt szokott.


Holnap délután viszont olyan órán lesz, amire délelőtt muszáj készülnöm, különben buktam vagy 6 kreditet.

És ezért nem tudok rohangálni. Egyébként pesti vagyok.

2010. szept. 21. 23:37
 4/8 A kérdező kommentje:

ja meg még egy kérdés.

Orvoshoz de hova? :S

2010. szept. 21. 23:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Védekeztünk rendesen, de a gumi valahogy bennem maradt.

Valamiért úgy érzem, hogy úgy nem töltötte be funkcióját.

Azért gondoltam h nem annyira gáz, mert így mensi előtt eléggé kevés az esélye a dolognak. Mondjuk a hónapban volt már h gumi nélkül, de akkor kihúzta mielőtt elment. "


Ha a gumi vége kilógott, akkor biztosan nem lesz baj. Ha az egész benned maradt, akkor necces.

De én azért a gumi nélküli akció miatt is félnék.

Nem tudom hallottad-e már (meglepődök, ha azt mondod nem), hogy a megszakítás NEM megfelelő védekezés.

Vszínűleg most megúsztad, és ezek csak a mensi jelei, de ha ezzel szórakoztok, előbb utóbb gyereketek lesz. (Ha egészségesek vagytok mindketten, akkor egy év alatt 35-40% esély van a babára!!!!).

Ha nem akarsz plusz stresszt a suli mellé, akkor MINDEN aktusnál használj óvszert az elejétől kezdve, vagy szedj fogamzásgátlót.


Orvoshoz meg vagy nőgyógyászhoz, vagy keress sürgősségi ambulanciát. Bár ahogy elnézem a helyzetet, mire eljutnál orvoshoz, úgy is letelik a 72 óra...

2010. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, végük kaptam tabit.

Mivel ma megjött (sose örültem neki még ennyire...)

ezért nagyon kevés az esély, de bevettem a bogyót. jó drága volt, legközelebb majd jobban figyelünk.

A gumi vége nem lógott ki, ezért aggódtunk ennyire.

2010. szept. 22. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
ajaj, ha megjött, felesleges volt bevenni, nem kellett volna terhelni a szervezetedet, ezt nem mondta a doki?
2010. szept. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a doki mondta h azért még így is van esély, ezért írta fel.
2010. szept. 22. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!