Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemény utáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utáni tabletta bevétele utáni néhány napban védekezés nélkül teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A tabletta a beágyazódást gátolja meg,de ha az eset után sexeltek azellen nemhat mint fogamzásgátló,szóval igen.Szerintem örülj ha nem estél akkor teherbe és ha hatott a tabi és ne kísérletezz ienekkel,ha ennyire koton nélkül akarod,irass fogamzásgátlótablettát.
2009. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem elég,hogy esemény utáni tablettát kellett iratnod,most még 5× felelőtlenebb vagy.Többet kéne gondolkodnod,nem?Hány éves vagy?
2009. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
eszedbe ne jusson se a tabletta utan, se soha többet ne védekezni, amig nem akarsz gyereket!!!!!
2009. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
istenem, annyira rossz már ezeket olvasni....nemhiszem el h ennyire nemvagytok képesek egy redvás gumit a pö csötökre húzni, vagy a lányok elmenni az orvoshoz és feliratni azt a rohadt tablettát....hihetetlen már, komolyan :S
2009. júl. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Istenem... :-( Hogy miért nem lehet a szexre is bevezetni egy jogosítványt, hogy csak az szexeljen, aki elmúlt 18, tudja az elméletet, egészséges, tudja vállalni a felelősséget és a következményeket, és tud olvasni?


El kellene olvasni a tabletta tájékoztatóját. Gondolom, a betűket megtanították néhány osztállyal korábban. Az esemény utánit az esemény UTÁN kell használni, nem pedig előtte. Ha rászexelsz, azt már nem intézi el.

2009. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nos nem azért írtam ki ezt a kérdést hogy idegen emberek kioktassanak. Attól hogy feltettem ezt a kérdést még nem azt jelenti hogy megtettem vagy esetleg tervezem hogy a tabletta bevétele után nem védekezek. Egyszerűen csak érdekelt a téma és szerettem volna normális válaszokat kapni a kérdésemre!
2009. júl. 14. 09:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor bocs.


Ilyen esetben miért nem írod ki, hogy a kérdésed csak hipotetikus jellegű, és csak kíváncsi vagy? :-)

2009. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkora parasztok vagytok, basszus!!

Még ha nem csak hipotetikus jellegű lenne a kérdés, akkor sem kéne leoltani a kérdezőt! Ugyanis ha valaki kérdez, az azt jelenti, hogy informálódik, ergo nem az volt az első, hogy újra ágybabújt a pasijval, hanem hogy utánakérdezett, hogy lehet-e... Vááá...

És miért kéne részletezni, hogy miért kérdezi? Nem az volt a kérdés, hogy mi a véleményetek erről, hanem egy tárgyilagos és objektív kérdést tett fel...

2009. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tárgyilagos kérdésnek tűnt, egyáltalán nem.


Amikor a kérdést elolvastam, az első reakcióm az volt, hogy "na, megint egy ostoba, felelőtlen gyerek, aki nem csak hogy nem védekezett, ezért esemény utánit vett be, de még csak el se olvasta a tájékoztatót, mielőtt kérdezett, és most megint védekezés nélkül akar szexelni, mint egy nyúl". És hogy miért? Mert egyes szám első személyben tette fel a kérdést! Következtetés: nyilván már túl van az esemény utánin, és most azt hiszi, hogy van pár gumi nélküli napja, szabad a szex - ami módfelett felháborított.


Ha a kérdező már a kérdés feltevésekor leírja, hogy nem róla van szó, csak kíváncsi, akkor nem kap leoltogatást. Amikor pontosított, hogy nem róla van szó, bocsánatot is kértem tőle. Ennél többet nem tehetek. Legközelebb majd másképp fog fogalmazni, hogy ne lehessen félreérteni.

2009. júl. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg miért ne kérdezhetne meg valaki olyat egy ilyen fórumon, amiről fogalma sincs. Pont azért kérdezi,mert bizonytalan. Gondolom, nem akarja elkövetni még egyszer ugyanazt a hibát, de a betegtájékoztatón valóban nem szerepel a feltett kérdésre a válasz. Viszont aki tapasztalt, az felvilágosithatja őt, hogy védekezés nélkül ne próbálkozzon a tabletta beszedése és a menstruációja közötti időszakban, mert a tabletta a csak már előzőleg megtörtént aktus ellen nyújt védelmet, ha szerencséje van.
2009. júl. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!