Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 hónapja próbálkozunk...

10 hónapja próbálkozunk sikerteleűl, lehet ennek az oka az, hogy az együttlétek alatt én ált. Felűl vagyok?

Figyelt kérdés
Augusztusban voltam dokinál, szerinte minden OK, ovulációs tesztet is használtam, amikor pozitív volt együtt voltunk. utána nem keltem fel az ágyból. Eléggé elkeseredett vagyok!
2008. júl. 2. 12:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igazán örülök, hogy megtaláltam ezt az oldalt!

Az igazság az, hogy az ismerősök is tudják, hogy babát tervezünk és nagyon kellemetlen, amikor újra és újra rákérdeznke, hogy na?...

Én mással nem szeretek erről beszélni, de itt bármit kérdezhetek "tőletek".

Nem cigizek, nem dohányzom, napi egy kávét iszom, egészségesen táplálkozom, odafigyelek, milyen tisztitószert használok... Minden adott!

Mostantól nem akarom görcsösen, azt írjátok, hogy ez a legjobb...

Köszi mindenkinek!

2008. júl. 2. 14:26
 12/13 anonim ***** válasza:
Én javaslom kezdj bele olyan dologba amit igazán élvezel, legyen az sport vagy szellemi elfoglaltság. És felejtsd el, hogy babát akarsz...csak az lebegjen a szemed előtt, hogy kivánom a párom, és imádom az életet.....Csak pozítivan, a fejedben döl el minden, hidd el....A párod is belevonhatod a dolgoba nyugodtan , nekem is ő segítet, minden nap változott a testem a sportolástól olyannyira, hogy már nem számított más csak az, hogy a férjem vonzónak találjon, és tessék:):)Magam sem tudom elhinni, hogy ez ilyen egyszerű, és én is csak egy kismamától hallottam ezt a praktikát. Az előző válaszoló voltam.
2008. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet!

Az elmúlt hónapban lefogytam 4 kg-t, (66-ról 62-re, de nagyon látványos :), a férjem nagyon örült a változásnak, csinosnak tart engem,sokat mozgok, kertészkedem, elfoglalom magam.

De kipróbálom, amit írtál, nem gondolok semmire, élvezem az élatel...

2008. júl. 2. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!