Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 hónapja próbálkozunk...

10 hónapja próbálkozunk sikerteleűl, lehet ennek az oka az, hogy az együttlétek alatt én ált. Felűl vagyok?

Figyelt kérdés
Augusztusban voltam dokinál, szerinte minden OK, ovulációs tesztet is használtam, amikor pozitív volt együtt voltunk. utána nem keltem fel az ágyból. Eléggé elkeseredett vagyok!
2008. júl. 2. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia,én mindig alul vagyok és pontosan 10 próbálkozunk szerintem nem az lehet az oka.
2008. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én hasonlo helyzetben vagyok,15 éves korom ota élek szexuàlis életet,18 éves koromig egyszer nem estem teherbe(hozzàteszem nem sürün vàltogattam partnert!!!!)

18 évesen terhes lettem,én magam nem hittem el,hisz mindaddig azt hittem,meddö vagyok.

aztàn a picit elvesztettem,még csak 3 hetes terhes voltam...

ma 21 vagyok,tehàt megint 3 év telt el azota,de nem vagyok terhes..

de nem adom fel mert tudom hogy van esély,csak türelem kell!!!!!!¨

az természetesen közrejàtszik,hogy te vagy felül,ha alul vagy,a sperma jobban eléri céljàt.

a màsik,ne tusolj azonnal,hanem vàrj 1 orat,ugy hogy a popsid alà egy kispàrnàt tezel.

ne cigizz,ha lehet,semmi alkohol,semmi koffein!!!!

ja és ne idegeskedj,inkàbb olvass,vagy halgass zenét!!!!kikell kapcsoljàl.

mennyi idös vagy ?azt sem irtad,ha fiatal,lehet hogy még a szervezeted nem elég erös egy terhességhez.

sok sikert!

2008. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Állítólag misszionárius pózban, vagy ha a párod van a hátad mögött, akkor nagyobb eséllyel eshetsz teherbe, csak ezekben a pózokban a nők elég nagy százaléka nem képes eljutni az orgazmusig.

Azt viszont Czeizel Endrétől hallottam, hogy ha sikerül összehozni, hogy egyszerre legyen orgazmusotok, akkor megsokszorozódnak az esélyek.

2008. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez is ok lehet, tekintettel arra, h a spermiumok nem tudnak befelé áramlani, mivel felül vagy a nagyobb része inkább kifelé áramlik. Próbáljátok úgy, hogy te vagy alul. Sok sikert!
2008. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem lényeges, hogy milyen pózban csinálod, az inkább lényeges, hogy jól esen, és ne görcsösen akard. Én 10 hónapos gyógyszer elhagyás után és probálkozás után tegnap pozítivat teszteltem. A történetem csak annyi, hogy a 9. hónapig folyamatosan görcsösen akartam a babát, aztán juniúsban elmúlt ez az érzés, mert én úgy láttam jónak. Nem gondoltam arra, hogy most tuti terhes leszek, csak szexxeltem a férjemmel, és ennyi. De hozzá teszem mindent kizártam , elkezdtem tornázni, és kicsit megnyugodni, hogy nekem tuti nem lesz és lám csodát most 38 napja semmi, csak egy pozítiv teszt és egy kis meglepődés:):)
2008. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az előző válaszoló voltam, 11 év gyógyszerszedés után és 10. hónap gyógyszermentes élet után...javítom:)
2008. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

26 éves vagyok, talán az is lehet a gond, hogy 6 évig fogamzásgátlót szedtem, de már több mint egy éve abbahagytam.

Megpróbálok ne erre gondolni folyamatosan, a férjem szerint túl sokat agyalok ezen!

Nme tehetek róla, szeretnék egy kisbabát!

2008. júl. 2. 12:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a 4. válaszoló voltam, én 13 évig szedtem tablettát, és 3 tabletta mentes hónap után rögtön terhes lettem, úgyhogy szerintem ez nem függ attól, hogy ki mennyi ideig szed tablettát.
2008. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
tudom mit érzel. én is ezt kérdezgettem magamtol mindig hogy lehet a poz nemjo. én is voltam dokinál és mindent rendben talált. egyszercsak a véreredmény kimutatta hogy magas a prolaktin szintem
2008. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy nem a sok éves gyógyszerhasználattól ne jött össze 10 hónapig, tuti a túlzott babavágy miatt volt, mert ahogy lenyugodtam, a párom is és én is úgygondoljuk, hogy a szex is jobb volt.Szerintem, ha nincs testi probléma, akkor minden az agyban dől el, nekem bevált, és én sem akartam elhinni, hogy igy sikerülhet....élő példa:):)
2008. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!