Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esek teherbe?

Miért nem esek teherbe?

Figyelt kérdés

4 hónapja élek nemi életet a férjemmel.Nagyon nagyon szeretnénk kisbabát, de egyszerűen nem jön össze, egyikünk sem dohányzik, iszik, még kávézni sem kávézunk..

Mi lehet a probléma??



2013. aug. 31. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Átlag 6-10 hónap mire egy nő teherbe esik. Nekünk a szex utáni gyertya állás, és szexutáni még 1 óra fekvés módszer vált be. Emellett még használtam hőmérő módszert is,ovu tesztet (bár ez nekem nem annyira vált be). Sok pihenés, sok vitamin, sok folyadék ezek mind mind segítenek. Ihatsz palástfű és cickafarkfű teát azt is sokat dicsérik. Nekünk abban a hónapban sikerült, mikor 2-3 naponta együtt voltunk, de van akinek az válik be, hogy csak ovukor vannak sokat együtt. Egyenlőre semmi elkeserítő nem történt veled, szóval kitartást. Majd amikor ott tartasz, hogy 1 év próbálkozás után végre teherbe estél majd el vetélsz vele majd újabb 1 évig semmi, és csak ez után jön a baba majd akkor kétségbe eshetsz, de egyenlőre csak próbálkozzatok vessed, be a házi praktikákat és élvezzétek amíg még nincs gyerek egymás társaságát. Használd ki, hogy nem szakad le a derekad, és addig lustálkodhatsz és akkor amikor csak jól esik.
2013. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 25hónapja nem esek teherbe. Az első hozzá szóló amiket leírt én is alkalmaztam kiegészítve a méhpempő kapszulával, E vitaminnal, barátcserje kapszulával és még sorolhatnám mit meg nem tettünk h.babánk legyen. Átestünk jó pár vizsgálaton minden eredmény szerint lehetne babánk még sem sikerül. Ha elfogadsz egy jó tanácsot én annyit mondhatok nyugodj meg és úgy bújj össze a férjeddel hogy ne a babára koncentrálj csak arra h.mennyire szereted őt és kb.1év után aggódj mert még az elején vagy ne rontsd el mint én szaladgáltam a patikába és teszteltem halomra. Majd beleőrültem h.minden teszt negatív. Jó eséllyel fél éven belül sikerülhet de lehet h.több az is lehet h.már a pocidban van (ha épp nem menstruálsz) vagy éppen a következő hónapban összejön. Nem mindenkinek adatik meg hogy az első vagy második hónapban összejön. Persze mind azt szeretnénk. Kitartást és nyugalmat javaslok mert ha rástresszeled magad még rosszabb.
2013. szept. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barmilyen bosszanto is ez a tanacs, de mindenkeppen meg kell nyugodnod, mert amig ragorcsolsz, nem fog sikerulni. Mint sokan masok, en is atmentem ezen... Aztan ahogy elengedtem a stresszelest, ra 2 honapra teherbe estem. Most vagyok a 15.hetben. Sok sikert es drukkolok! :-)
2013. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok. 3-mas te mennyi idő után lettél kismama? Nagyon gratulálok neked és boldog, gond mentes baba várárást kívánok!
2013. szept. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Hat, eloszor is tavaly novemberben mutottek mehen kivuli terhesseggel. Mivel elotte nem voltam rendben nogyogyaszatilag, nem is gondoltam, hogy teherbe eshetek. A mutet utan rendesen beallt a ciklusom, s elkezdtem homerozni. 3 honapig csinaltam, s a gorbeim alaojan egyszer sem volt peteeresem. Azt mondtam, ebbol eleg. Elkeztem lazitani, tobbet foglalkozni a kulvilaggal, s juniusban teherbe estem. Hozzateszem 2 honap probalkozas kiesett, mert tavol voltam a paromtol. Meg annyit tennek hozza, hogy en szedtem egy algakeszitmenyt, ami sok olyan nonek is segitett mar, akinek ugyan nem volt szervi elvaltozasa, de megsem tudott teherbe esni.
2013. szept. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, s nagyon szepen koszonom a jokivansagokat! En pedig drukkolok Nektek, hogy osszejojjon a babacska! :-)
2013. szept. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!