Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyitől mekkora a valószínűsé...

Ennyitől mekkora a valószínűsége, hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
Menstruáció közben szeretkeztünk a barátommal, gumival védekeztünk,miután elélvezett, megmosta a péniszét, és még le is szoptam.(nem élvezett a számba, előváladék sem volt) aztán egy 5 másodpercre becsúsztatta a farkát a hüvelyembe (jóformán csak a hegyét, rendesen nem tette be) Szinte az összes barátnőm azt mondja, hogy mivel menstruáltam, és mivel rettentő kevés ideig volt bennem, és akkor is csak éppen hogy a hegye, ezért rettentően pici az esélye annak, hogy teherbe essek, ráadásul iszonyatosan vékony vagyok, éppen hogy nem anorexiás, és azt is hallottam, hogy az ilyen vékonyak nagyon nehezen esnek teherbe...de azért mégis csak szeretnék megnyugodni. Őszintén,kb mennyi az esélye h terhes vagyok?
2013. jún. 21. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmi esélye....biztos hogy ennyitől nem lettél terhes!!!
2013. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

.....................................................


Remélem kamukérdés, de ha nem, akkor azt tanácsolnám: ENNYI ÉSSZEL NEKED NEM VALÓ A SZEXUÁLIS ÉLET!

2013. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A kérdés nem kamu..de én nagyon parázós típus vagyok..ha egy millióból csak 1 nő is esik teherbe úgy hogy közben menstruál, akár én is lehetek az az egy. Én ehhez így állok hozzá. :)
2013. jún. 21. 14:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is nagyon vékony vagyok mégis teherbe estem, majdnem első alkalommal. De nem hiszem, hogy ettől terhes lennél, főleg, hogy menzesz alatt történt. Azért egy kicsit jobban utánanézhetnél ezeknek a dolgoknak...
2013. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 sarah23 ***** válasza:
sok pár akar gyereket és sokszor honapok alatt sem jön össze nem hogy enyitöl,,,,én vagyok a sok küzül példa 4 honapja élesben csináljuk még se jön a baba,,,ugy hogy nyugi nem vagy terhes'
2013. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 sarah23 ***** válasza:
53%
jah és csak anyit még hogy nem semmi menzesz altt szexelni,én undoritonak tartom,,és olyankor engem nem érdekel a szex de ugy látom akad kivétel:)
2013. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudod, valóban, én is undorítónak találom..csakhogy nekem nagyon kicsi a vérzésem. Naponta 1 betéttel kihúznám, és pusztán csak azért cserélem mert ugye a higiénia :D úgyhogy nekem a lepedőn sem hagyott foltot.
2013. jún. 21. 14:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem elég megmosni a péniszt. A húgycsőben ott vannak a spermiumok!!! Azokat nem tudja kimosni, csak ha pisil egyet. Ez az "előváladék sem volt" meg nagyon rossz duma, ugyanis a legtöbb férfi nem is érzi! Szóval igen, nem olyan kicsi az az esély, hogy megnyugodhass. Ha pisilt volna szex után, aztmondom szinte lehetetlen de így... hát érdemes tesztelni, ha nem jön meg.
2013. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetsz terhes.
2013. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én nem hinném, hogy attól a pár húzástól teherbe estem volna, mivel teljesen száraz volt a pénisze,és még csak rendesen fel sem izgult újra, így az elő váladék sem kerülhetett belém..ha egy kevéske meg lett volna, tudtommal a hüvely elég lúgos, ami megöli a spermiumokat...mindezek mellett még menstruáltam is. Igen, nem is az volt a kérdés, hogy Lehetek e terhes vagy sem. Mivel fogamzás gátló tabletta mellett is lehetnék az, hiszen a terhességnek mindig meg van az esélye, ha az ember nemi életet él. Az én kérdésem az volt, hogy nagyjából mekkora lehet a valószinűsége? mennyire gyakori az ilyen eset, hogy valaki ennyitől teherbe esik?
2013. jún. 21. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!