Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyitől mekkora a valószínűsé...

Ennyitől mekkora a valószínűsége, hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
Menstruáció közben szeretkeztünk a barátommal, gumival védekeztünk,miután elélvezett, megmosta a péniszét, és még le is szoptam.(nem élvezett a számba, előváladék sem volt) aztán egy 5 másodpercre becsúsztatta a farkát a hüvelyembe (jóformán csak a hegyét, rendesen nem tette be) Szinte az összes barátnőm azt mondja, hogy mivel menstruáltam, és mivel rettentő kevés ideig volt bennem, és akkor is csak éppen hogy a hegye, ezért rettentően pici az esélye annak, hogy teherbe essek, ráadásul iszonyatosan vékony vagyok, éppen hogy nem anorexiás, és azt is hallottam, hogy az ilyen vékonyak nagyon nehezen esnek teherbe...de azért mégis csak szeretnék megnyugodni. Őszintén,kb mennyi az esélye h terhes vagyok?
2013. jún. 21. 14:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor kb.12%
2013. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ha szerinted nem vagy terhes, miért kérdezed meg? ha meg ilyen kis okoska vagy, mert te aztán tudod;), miért nem húztál fel egy gumit a pasidra?


a súlyodnak egyébként semmi köze a teherbe eséshez, megnyugtatlak, hiszen menstruálsz

2013. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az elözövel egyetértek még annyi hogy ha a hüvely lugosságga elpusztitja a spermát fele ennyien se lennénk.vannak esetek mikor felborul a ph és igy van de nem hiszem hogy tudod mikor van ez,Valamennyit kinyir de erre alapozni? no meg a testalkat.ha menzeszelsz teherbeeshetsz,ha a testalkatod befolyásolná nem menzeszelnél max évente 1szer. attol hogy csak a hegyét rakta be ..hát ha bent van bent van... mindent osszevetbe valamivel kevesebb esélyed van mint azoknak a pároknak akik peteéréskor tövig nyomjak mivel menzeszeltél.kb ennyi a különbség. azok a párok is csak 25%ban rénykedhetnek. te olyan 10-15. de szerintem nem leszel terhes
2013. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
inkább szedj gyogyszert ott csak 0,9% az esélyed.
2013. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!