Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik próbálkoznak ebben a...

Kik próbálkoznak ebben a hónapban?

Figyelt kérdés

nekünk 3.baba lenne. augusztus 13.-án volt az utolsó menzeszem. a múlt havi július 10.-én volt. akkor nagyon rágörcsöltem a témára, elhúztam szerintem a köv.havim megérkezését ha értitek mire gondolok és csak aug.13.-án jött meg, 5 nap késéssel. mert annyira nem akartam hogy megjöjjön.

ti minden nap vagy csak 2 naponta vagytok együtt? vagy akinek már sikerült ők gyakran együtt voltak?


másik 2 kisfiunk a második hónapban jöttek össze.

2.kisfiunk fogantatásánal 3x voltunk 5 napos különbségekkel együtt és mégis sikerült.

1.kisfiunk is a 2.hónapban sikerült 2-3 naponta voltunk együtt.

Mostanában lesz peteérésem remélem, de nem gondolom hogy 34-35 napos ciklussal kellene számolnom, mindig 29-30 napos kivéve a múltkorit.


2013. aug. 26. 12:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nekem ma van bővebb, tojásfehérjés vizes nyákom. akkor ma van ovum??????
2013. aug. 27. 16:05
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia, 8-as vagyok. Azt hiszem, hogy amikor tojásfehérjés a nyák akkor van vmikor az ovu, de ez nem mindenkinél egyforma, ill. jelentkezik. Azóta történt valami változás, amit észrevettél? :)


Nekem azóta van egy nagyon halvány +-om :) Mi kétnaponta vagyunk együtt.


Írj, hogy mi van veled :)

2013. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

szia. örülök, hogy van egy + teszted.Megmutatod?? ma vagy a 22.ciklusnapon? jó hamar kimutatta. :)

fájdogál a hasamalja néha, együtt vagyunk a párommal sokat :)

na majd meglátjuk.

2013. aug. 29. 11:27
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia. Ma a 23-on vagyok, gondolom azért mutathatta ki ilyen hamar, mert 9. cn-on lehetett a megterm. Megmutatom, persze.

[link]


És hogy fájdogál a hasad? Nekem is fájdogál már jó pár napja. Tegnap meg furcsán éreztem magam.

Mikorra nem várod egyébként?

2013. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

szia. írtam neked a másik kérdésednél, ez igen pozitív :)


hát ha az eddigi normális ciklusaimat vesszük (nem a legutóbbit ami 34-35 naposra sikerült) az eddigiek 29-30 naposak voltak, akkor szeptember 11 körül nem várom majd....

nekem mostanában van ovum, fájdogálni úgy fáj mintha meglenne, néha belefájdul ide oda, stb....

sokat próbálkoztatok? vagy tudtad az ovudat és akkor? mi most sokat vagyunk együtt, hátha :)

2013. aug. 29. 13:23
 16/20 anonim ***** válasza:

Szurkolok, hogy majd pozitív legyen :)

Igazából mi júliusban próbálkoztunk először, de a ciklusom közepén, tehát az nem tekinthető 1 hónapnak sztem. Ebben a hónapban a 9. cn-on éreztem úgy, hogy összejött. De igazából nem volt beprogramozva a dolog, akkor csináltuk, amikor jól esett :)

Ahhoz, hogy összejöjjön, legalább 2 naponta együtt kell leni szerintem, mert az ember sosem tudhatja pontosan, hogy mikor történhet meg a csoda :)


Várom az eredményt, ha csinálsz :) izgulok érted! :)


(egyébként ma reggel is megismételtem a tesztet, az már egy kicsit egyértelműbb, remélem minden rendben lesz :) )

2013. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

szia. Örülök hogy jól alakulnak a dolgok nálatok :)

ha jól gondolom akkor te tettél fel képet mai tesztedről egy másik kérdésnél. gratula az újabb pozitív teszthez.

remélem nekem is lesz olyan. szept.05.-én fogok tesztelni, akkor lesz a férjem és a nagyobbik kisfiunk névnapja :) hátha adhatok neki egy csodás ajándékot!!! :)

Jelentkezni fogok. szép napot.

2013. aug. 30. 11:49
 18/20 anonim ***** válasza:

Nagyon szurkolok érted, hogy pozitívat tesztelj! :) Mindenképp írj!


Igen én tettem fel másik kérdésnél képet. :)


Szorítok neked! :)

2013. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

sziasztok. teszteltem ma este, ez lett:

26.vagy 27.-én volt peteérésem.augusztus 13.-án volt menzeszem.


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. szept. 3. 22:43
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia! Én látom a második csíkot, igaz még nagyon halvány, de látom :) pár nap múlva szép erős lesz :) Gratulálok :)

8-as

2013. szept. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!