Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik próbálkoznak ebben a...

Kik próbálkoznak ebben a hónapban?

Figyelt kérdés

nekünk 3.baba lenne. augusztus 13.-án volt az utolsó menzeszem. a múlt havi július 10.-én volt. akkor nagyon rágörcsöltem a témára, elhúztam szerintem a köv.havim megérkezését ha értitek mire gondolok és csak aug.13.-án jött meg, 5 nap késéssel. mert annyira nem akartam hogy megjöjjön.

ti minden nap vagy csak 2 naponta vagytok együtt? vagy akinek már sikerült ők gyakran együtt voltak?


másik 2 kisfiunk a második hónapban jöttek össze.

2.kisfiunk fogantatásánal 3x voltunk 5 napos különbségekkel együtt és mégis sikerült.

1.kisfiunk is a 2.hónapban sikerült 2-3 naponta voltunk együtt.

Mostanában lesz peteérésem remélem, de nem gondolom hogy 34-35 napos ciklussal kellene számolnom, mindig 29-30 napos kivéve a múltkorit.


2013. aug. 26. 12:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mi már november óta folyamatosan próbálkozunk...
2013. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Első próbálkozós hónapunk a mostani. augusztus 4.-én volt meg utoljára.


Mivel nekünk még nagyon az eleje, olyan misztikus és izgalmas az egész.

2013. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekünk a 2. próbálkozós hónapunk, de nem leszünk gyakran együtt... Ezelőtti hónapban 4szer voltunk együtt, elvileg jó időben is a kalkulátor szerint, de sajnos nem lett baba:( Nemrég múlt el a menzeszem és remélem ez a hónap egy szép ajándékot hoz majd számunkra:)
2013. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Első próbálkozós hónapunk. Már van egy 2,5 éves lányunk :) Aug. 10-én volt meg utoljára, jövő hét hétvégére nem várom (28-29 napos ciklusaim voltak)! Sok sikert Mindenkinek!
2013. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekünk ez a harmadik próbálkozós hónap, de még semmi. Épp a napokban esedékes a peteérésem, kicsit izgulok is hiszen még nincs kisbabánk :)
2013. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
nekunk ez lesz az 5. probalkozos honapunk, eddig meg semmi, remelem most, de mar nem bizakodom
2013. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Második vagyok, Izgulok értetek is! Jó lenne ha sok babát hozna nekünk ez a hónap. Amúgy nálunk is első baba lesz.
2013. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekünk az első baba lenne, ez a második próbálkozós hónapunk. Augusztus 7-én jött meg, már túl vagyok a pé-n, jövőhét keddre nem várom. Mindig 27-28 napos ciklusaim vannak. Mi általában olyan 2 naponta vagyunk együtt, de inkább a vágyainkra hallgatunk, mint a naptárunkra. :) Mindenkinek drukkolok a babára :)

Ti mikor teszteltek majd?

2013. aug. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Elvileg 1.-környékén kéne megjönnie. Ha nem jön meg, akkor (feltéve ha kibírom addig) 7.-én szeretnék tesztelni.

2013. aug. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mindenkinek!Akkor fog sikerülni amikor nem is várod..tapasztalatból beszélek!Nekünk már van egy 1 éves kisfiúnk aki a 8. hónapban jött össze mondjuk akkor használtam először ovu tesztet!Most tervezzük a tesót neki ez az első próbálkozós hónapunk. Tudom nagyon nehéz de igaz a mondás amikor az ember oda se figyel a dolgokra akkor fog sikerülni!!Mindenkinek pozitív tesztet kívánok :)Legyen szép napotok!
2013. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!