Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak, akik ebben a hónapban...

Vannak, akik ebben a hónapban is próbálkoznak első babájukkal, és karácsony körülre várják a pozitiv tesztet?

Figyelt kérdés
Mi igen,csodálatos ajándék lenne..!
2012. nov. 27. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon várjuk a pozitiv tesztet. Haalmas ajándék lenne az egész családnak. Mikorra nem várod? Vannak tünetek?
2012. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon várjuk. Ez tényleg csoda lenne.
2012. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon várjuk a pozi tesztet. Ez tényleg csoda lenne.
2012. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom. December 25-ére nem várom. De nagyon! Nagyon reménykedek, felejthetetlen karácsonyi ajándék lenne a pozitív teszt. Mi június óta próbálkozunk.
2012. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mi is június óta próbálkozunk,és már nagyon-nagyon várjuk,hogy megfoganjon! Sok sikert kivánok Mindenkinek,azt gondolom,hogy ettől szebb karácsonyi ajándékot nem is kivánhatnánk..:)
2012. nov. 27. 15:07
 6/17 anonim ***** válasza:
első vagyok.....mi május óta próbálkozunk, igaz, hogy nagyon ritkán tudunk csak együtt lenni. Átlagban egészésges pároknál is 1 év mig sikerül a baba. Reméljük, hogy nekünk karácsonyra összejön :)
2012. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én le sem írom hány hónapja :-( hozzátok képest veterán..
2012. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
sziasztok mi a 4diket várnánk épp 16ra nem várom most lesz még csak ovum:)mi dec ota probálkozunk de azért nem sikerült mert augusztsuban hagytam abba a lányom szoptatását okt 4-én vetéltem most el 5hetes babaával azonal össsze jött szopi után remélem most ujra karácsonyra meg lesz a pozi teszt sok sikert mindenkinek:)
2012. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia! Inszeminációm lesz, 21-ére nem várom!

5 éve várunk rá, úgyhogy szép karácsonyi ajándék lenne!

2012. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom nem vagyok egyedül.. Mi 23.-ára nem várjuk. Remélem mindenkinek meghozza a pozitiv tesztet a Jézuska!!!:)
2012. nov. 27. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!