Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki fogamzásgátl...

Péntek judit nikolet kérdése:

Van itt olyan aki fogamzásgátlót szedett és abba hagyta és nem jött meg neki amikorra várta?

Figyelt kérdés
Az érdekelne engem hogy , ki mennyi idő után hagyta abba a gyógyszert , és mennyi idő múlva jött meg utána előszőr??!! Mert nekem elvileg 20.-án meg kellett volna jönnie de nem jött még meg azóta se semmi... Lehet terhes vagyok?? de a teszt negatív lett...
2013. aug. 23. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. 5 évig szedtem, aztán nem jött meg utána. PCOS/IR volt, csak a gyógyszer elnyomta a ciklust érintő tüneteket. Nem voltam terhes. Kezelni kellett, hogy visszatérjen a ciklusom.
2013. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen en is 5evig szedtem, egy ciklus kimaradt azota rendben van minden.... cickafark es palastfu sokat segit
2013. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszotokat!!! Mondjuk reménykedem benne hogy hátha baba van??!!!! :D De ha nem az sem baj egyszer csak sikerülni fog remélem 3. baba lenne azért hagytam abba a gyógyszert. Július 24.-én megjött utána nem szedtem tovább a gyógyszert azt mondta a nőgyógyászom lehetséges benne van a pakliban mivel a gyógyszer onnantól nem véd!!! Azóta se semmi!!! majd meglátjuk szerdán vissza kell mennem majd ha semmi nem lesz még addig gondolom akkor nekem is valami gyógyszert fog adni ami majd meghozza hogy újra vissza álljon majd rendesen...
2013. aug. 23. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!