Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon nehéz két kicsivel?

Nagyon nehéz két kicsivel?

Figyelt kérdés
10 hós a fiam, lassan szeretném a kistesót.mármint úgy, hogy max.2év legyen köztük. kicsit félek is, mert sokszor vele is nagyon nehéz-plusz van még egy kiskutyánk, aki imádja a babát, de rengeteget kell vele is foglalkozni, ilyen kis bújós. nem tudom bevállaljam e.
2009. okt. 26. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem mindenki azt mondja, csak az első év nehéz, hát, remélem! 15 hónap van a gyerekeim között, mi is viszonylag hamar szerettük volna a másodikat, bár bevallom, nem ennyire hamar, és én is meg voltam ijedve, hogy mi lesz! Nem akarok mellébeszélni, nem könnyű, de nem is olyan nagyon nehéz. Illetve számomra van 1-2 nagyon nehéz ügy, mivel nap közben egyedül vagyok és nincs segítségem, pl. két gyerek altatása, vagy amikor az egyiktől nem tud a másik elaludni, de még így is megoldom valahogy. Ha neked BÁRMILYEN segítséged lesz, aki nem kell, hogy ott lakjon, csak elérhető, amikor kell, akkor már azt mondom, nem olyan nehéz. Szerintem nyugodtan vállald be, nem könnyű, de megéri, és szerintem később se könnyebb, dackorszak, óvodakezdés, iskolakezdés, szóval mindig lenne valami nehezítő tényező...
2009. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon,sokszorosan nehezebb mint 1 gyerekkel.De nagyban függ a babáktól is,meg attól hogyan vannak szoktatva.Persze az sem mindegy,van-e segítséged otthon.Nekem sajna nincs,minden rám marad a gyerekek és az egész háztartás.Ennek ellenére a 3ik babámmal vagyok gyesen,és imádom Őket.Az elején amíg nagyon kicsi a picike nehezebb,de később már sokkal jobb.Nekem a 3-ik is 1 éves már,most már jóval könnyebb velük.Habár a legkisebbem egy igazi kis angyalka volt babának is,nagyon tekintettel volt rá,hogy Ő már 3-ik gyerkőc:-)))
2009. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!