Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől vérezgethetek már ennyi...

Mitől vérezgethetek már ennyi ideje? Menjek Dokihoz vagy még várjak? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Már több mint egy hete van vérzésem, nem nagyon, nem olyan mint egy rendes mensi, kevesebb, de van és vérzés.

Görbém:

[link]

Hol van, hol nincs, de inkább van.

Ebbe a hónapba Merional-al stimuláltak a 3. naptól a 13.-napig. A BMC-be járunk. Szerintetek?


2009. okt. 21. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom mitől lehet, de a helyedben elmennék dokihoz. Akármitől is van ez nem normális dolog, és megnyugatató választ úgy is csak ő tud adni!
2009. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy Te legalább válaszra méltattál. Úgy gondoltam, még ezt a hetet megvárom, és ha nem múlik el, hétfőn megyek a Dokihoz.

Mégegyszer köszi.

2009. okt. 21. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos okosat én sem tudtam írni, remélem minden rendben lesz!
2009. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!