Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka, hogy az...

Mi lehet az oka, hogy az ovulációs mikroszkóp ilyet mutat?

Figyelt kérdés
múlt hét csütörtökön vettem egyet! azóta folyamatosan amőbákat mutatott,gyönyörűen láthatóan! mondjuk ez érthető,mert már a ciklusom vége felé vagyok,és voltam akkor is! elseje körül kellene megjönnie! erre ma este csináltam egyet,és páfrányos volt! nem vetettem neki nagy jelentőséget! de csak bosszantott,és csináltam mégegyszer,és akkor már sokkal erősebben,és egyértelműbben látszottak a páfrányok! mi lehet ennek az oka? tapasztaltatok már ilyet?
2008. jún. 24. 21:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
pontos eredményt csak steril nyállal érhetsz el, 3 órával a használat előtt se inni, se enni, se cigizni semmit nem szabad, ezér legjobb a reggeli "szűz" nyálból mintát venni és megvárni míg teljesen megszárad. mindenféle dolog befolyásolja a szád ph-ját, amin a mikroszkóp alapul, ezért fontos a megfelelő használat!
2008. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!