Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka, hogy az...

Mi lehet az oka, hogy az ovulációs mikroszkóp ilyet mutat?

Figyelt kérdés
múlt hét csütörtökön vettem egyet! azóta folyamatosan amőbákat mutatott,gyönyörűen láthatóan! mondjuk ez érthető,mert már a ciklusom vége felé vagyok,és voltam akkor is! elseje körül kellene megjönnie! erre ma este csináltam egyet,és páfrányos volt! nem vetettem neki nagy jelentőséget! de csak bosszantott,és csináltam mégegyszer,és akkor már sokkal erősebben,és egyértelműbben látszottak a páfrányok! mi lehet ennek az oka? tapasztaltatok már ilyet?
2008. jún. 24. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem akkor "hülyült" így meg a mikroszkópom, amikor terhes lettem. Mutatta a peteérést pár napig -időben- aztán három napig semmit, utána pedig újra páfrányos lett jól kivehetően helyenként. Én mindig reggeli nyálból csináltam.

2008. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és ugye teljesen meg kell száradni,mert még picit nyálas volt,és amőba volt,de miután megszáradt már az egész páfrányos lett! és az tök tisztán látszott!!!
2008. jún. 24. 22:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a ciklusom 21. napjatol pafranyokat mutatott. Most multam 7 hetes terhes. :o)
2008. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát ennek nagyon örülök,és gratulálok! nagyon jó lenne,ha az lenne,de még benne van a pakliba,hogy csak téved! reggel megint csinálok! örülnék,mert 8 hónapja próbálkozunk!
2008. jún. 24. 22:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen várd meg amíg megszárad. Ha nem akkor a felső részére is ráragad, elkenődik. Tisztísd mek minden használat előtt az egész mikroszkópot. Sok sikert!!
2008. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekunk is kb 8 honap utan jott ossze. En egyebkent csak azert neztem meg a 21. napon, mert szurkalt a mehem, es ilyet meg nem ereztem. Gondoltam megnezem mit mutat a mikroszkop, es nem hittem a szememnek, ugyhogy nagyon sokszor megneztem. Drukkolok neked!!!!
2008. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
vagy eddig kitolódhatott a peteérés? de hisz már a 22. napon vagyok! na mindegy,majd lesz valami! nem élem bele magam,mert megint pofára fogok esni!
2008. jún. 24. 22:30
 8/11 A kérdező kommentje:
ja és köszönöma válaszokat! jó babavárást nektek,és vigyázzatok magatokra!
2008. jún. 24. 22:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyjabol pontos a ciklusod, akkor nem hinnem, hogy kitolodott. En sem hittem el, nehogy csalodjak. Aztan tessek. Eljen a + hozzaallas!!!! Drukkolok!
2008. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azért a helyedben még biztos rágyurnék a babára, ui. mi van akkor ha kitolódott a peteérésed és most van.Én azt mondom, hogy biztos, ami biztos, azért akciózzatok ma is. Ártani nem árthat. :-)
2008. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!