Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés? Egy héttel...

Spontán vetélés? Egy héttel ezelőtt lefeküdtem a barátommal, de nem ment el bennem. Ma megjött, de egy héttel később kellett volna neki. Ugye így utánaszámolva pont akkor volt peteérésem, amikor lefeküdtem vele.

Figyelt kérdés
Máskor mielőtt megjönne már egy héttel előtte fájnak a melleim. Most csak a hasam fájt egy kicsikét, de nem gondoltam volna, hogy reggelre megjön. Lehet, hogy vetélés volt? Vagy csak egyszerű véletlen?
2009. okt. 16. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
NEm valószínű, h spontán vetélés volt. Ha esetléegesen terhes lettél volna akkor inkább a késik egy kicsit a menzeszed, és azzal megy el a baba. Az olyan menz.sokkal erősebb, darabosabb és jobban görcsöl a hasa.
2009. okt. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!