Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges spontán vetélés...

Lehetséges spontán vetélés pont akkor amikor a mensi megjön?

Figyelt kérdés
Egyszer-kétszer előfordúlt,(pár év alatt) hogy amikor megjön, hihetetlenül rosszul vagyok.Össze se lehet hasonlítani a többi hónnappal. Elájulok, kibírhatatlan görcseim vannak, stb. Egy természetgyógyász azt mondta ilyenkor az is lehet, hogy elvetélek, mert ilyet csak nagy hormon változás okozhat.régóta próbálkozunk babával.Járt már így valaki?Mit gondoltok erről?
2009. febr. 8. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ezt valahogy úgy olvastam, hogy a pár napot késő vérzés hátterében lehet nagyon korai spontán vetélés. Azt azonban nem tudom, hogy ez tényleg így van-e, vagy mennyire gyakori ez. Nem igazán vizsgálják ezt mert ezek a vérzések gyakorlatilag ugyanúgy zajlanak mint egy normál. Időnként lehet olvasni halovány tesztecskékről amik után pár nappal mégis meg jön a vérzés, vagy nem erősödik a csík. Ha van is ilyesmi nem feltétlen érdemes rajta gondolkodni, mert én úgy gondolom, hogy ilyenkor az eleve esélytelen (genetikailag sérült) terhességeket oldja így meg.
2009. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Én is hallottam arról, hogy a pár napot késő, a megszokottnál erősebb vérzés lehet korai vetélés. De ezek nagy része ki sem derül, hiszen ha tesztet nem csináltál, nem mondhatod egyértelműen, hogy terhesség volt, ami elment.
2009. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy babás voltál és elment... Ha legközelebb érzed a görcsöket menj el a nődokidhoz, lehet hogy tudná segiteni a biztosabb megtapadást, és hogy ne menjen el a baba!

sok sikert a továbbiakban!

2009. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!