Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes megvárni amíg behozza...

Érdemes megvárni amíg behozza Orbán az új törvényt? Első gyerek után járna 300. 000Ft?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 22:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én is így gondoltam utolsó. Az be lett harangozva, hogy 300 ezer jár majd, de az, hogy a 2-3 vagy a x gyerekre majd semmi anyasági az nem.
2013. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Akkor szerencsére nem csak nekem jutott ez eszembe. De érted a legelgondolkodtatóbb meg az h mondjuk mint én is idén szültem első gyermekemet oké. Nekem már nem jár az a NAGY összeg de ha megszülöm a másodikat akkor már semmi se jár majd? Mi meg le leszünk tudva 2-3 gyerekre 64 ezerből!!! Na akkor ki is jár jól???? Állambácsi ismét mert azt a kevés kis egyszeri összegtől is megfoszt!??? Nem értem. Mert akkor legalább azt a 64-et hagyják meg úgy ahogy van!! Nem?
2013. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Népámítás az egész. Ma is volt itt legalább 5 ilyen kérdés,és már sokan úgy vették mintha már így is lenne.

Szóval sok embernek elég megígérni, hogy kap egy kis plsz pénzt de, hogy az miből lesz arra már nem gondolnak.

2013. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Persze h az!!! Vicc az egész valóban. Tudod erre szoktam azt mondani h a mesékben már régen nem hiszek. És valóban úgy van ahogy mondod!!! Sokan már készpénznek veszik és ez esetben szó szerint!!!!
2013. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!