Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütörtökre nem vártam, ma...

Andrea33 kérdése:

Csütörtökre nem vártam, ma szombat. Szerda óta többször éreztem, minta meg akarna jönni, de nem jött. Szerintetek? Sikerülhetett a baba? Mikor teszteljek? Úgy félek a csalódástól.

Figyelt kérdés
Ma elég sok fehér, krémes folyásom van, mindig azt hiszem na most megjött. És ami még furcsa, hogy nekem mindig nagyon fájnak a melleim mensi előtt jó pár nappal, most a nemvárt napján kezdett el fájni és azóta egyre jobban.
2013. jún. 29. 12:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj!Használj ovu tesztet,hogy a tutira menj!Nekem bevált.Kiderült,hogy pár nappal később volt az ovum,mint az ún. középidő.
2013. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Használtam ovu tesztet, kétnaponta együtt is voltunk, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Mégsem sikerült. Múlt hónapban ugyanígy. Bár akkor volt pozitív tesztem, de mégis megjött. Sajnos. :( de nem adom fel. Köszönöm a sok bíztatást.
2013. júl. 1. 14:46
 13/13 anonim ***** válasza:
11-es vagyok,nem is szabad csüggedni,feladni meg pláne.Köv.hónapban mindent bele!
2013. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!