Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütörtökre nem vártam, ma...

Andrea33 kérdése:

Csütörtökre nem vártam, ma szombat. Szerda óta többször éreztem, minta meg akarna jönni, de nem jött. Szerintetek? Sikerülhetett a baba? Mikor teszteljek? Úgy félek a csalódástól.

Figyelt kérdés
Ma elég sok fehér, krémes folyásom van, mindig azt hiszem na most megjött. És ami még furcsa, hogy nekem mindig nagyon fájnak a melleim mensi előtt jó pár nappal, most a nemvárt napján kezdett el fájni és azóta egyre jobban.
2013. jún. 29. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Értem, félsz a csalódástól.

Kétségek között őrlődni jobb?

Tesztelj, akkor megtudod, mi a helyzet.

Drukkolok, hogy te is bekerülj a klubba! :) Aztán írd ám meg az eredményt, mert kíváncsiak vagyunk és szeretünk örülni! :)

2013. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Holnap reggel tesztelek. Mivel ma reggel nem tettem, délutáni meg lehet nem mutat még semmit. Köszi,jó érzés, hogy így megbeszéli az ember másokkal. Én is úgy örülök, amikor sikerélményeket látok, olvasok itt. :)
2013. jún. 29. 12:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Dettó ugyanabban a cipőben járunk, kivétel a dátumokat. Én holnapra, vagy hétfőre nem várom. Ugyanígy.. se mellfájás, ami mindig szokott nem várt előtt egy héttel, és fehér krémes folyás. Hisztérika sem vagyok mint szoktam lenni. :) Reméljük a legjobbakat, szurkolok Neked és feltétlen tájékoztass az eredményről!! :)
2013. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelhetnél délután is. 3 nap késéssel már kimutatná a babát.
2013. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem is kimutatta már délután a teszt, még az elmaradt menzesz napján.

Ha ott a babóca, akkor azt már mutatja a teszt. :)

2013. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Gyönyörűséges ***** válasza:

Mintha en irtam volna ki a kerdest :)

Mult honapban is igy voltam es negativ lett sajos, en szerdan tesztelek. Mell feszulesrol nyilatkozni nem tudok mert meg szoptatom a 13 honaposomat :) Viszont neha ugy gorcsolok hogy most tuti megjon aztan semmi :) nagyon szeretnek tesot.

Kedves Kerdezo drukkolok en is neked es varjuk az infot!!!

2013. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát teszteltem egyet nemrég, de negatív lett sajnos. Majd legközelebb. :( bár nekem még sosem késett ennyit. Mindig pontos szokott lenni. Azért köszönöm a sok bíztatást. Én is természetesen én is szorítok mindenkinek! :)
2013. jún. 29. 14:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet korán teszteltél,a hcg a reggeli első vizeletben a legtöbb.Reggel tesztelj újra,az már 3 napos késés ha jól számolom,tuti kimutatná a teszt.
2013. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én már nem tudom, mit mutatnak a tesztek és mit nem. Valakinél egyáltalán nem működnek.
2013. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ma reggel megjött! Ez volt az 5. hónapunk! Mindent megteszünk és mégsem akar sikerülni! :(
2013. jún. 30. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!