Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelent valami rosszat, ha ma...

Jelent valami rosszat, ha ma már kevésbé érzem a szurkálódást a hasamban, mint korábban? Vagy ez változó?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 14:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Remélem, igazad lesz. :) Neked is gratulálok, nehéz lehet így távol a hazádtól....vagy nem az? Igen, szoktam néha szédülni, de csak egy-egy pillanatra, aztán elmúlik.

Ja, még egyen gondolkozom, hogy ugye nem lesz baj belőle, hogy még nem szedek semmilyen kifejezett terhes vitamint? Csak pezsgőtablettát iszom, és c-vitamint szedek. Aztán persze, ha bebizonyosodik, akkor szedni fogok, de még nem. Remélem, nem ártok vele.A hányingerről annyit, hogy nálam majdnem állandó, inkább émelygésnek mondanám....de eszegetek valamit, és elmúlik. Úgy sokszor kicsiket. Próbáld ki, hátha jót tesz.

2008. jún. 23. 15:29
 12/12 anonim ***** válasza:
Azert nehez, mert megsem az anyanyelvemen mondjak, hogy megis mi tortenik velem. Folsavat mindenkeppen szedjel mar most, mert az az elso 12 hetben a legfontosabb. Nekem azt mondta a dokim, hogy o csak akkor javasol valakinek terhesvitamint, ha korosan sovany, vagy annyira egyoldaluan taplalkozik, hogy a szervezet nem jut hozza megfelelo vitaminokhoz es asvanyi anyagokoz. Ja, es napi 1 banant eloirt, mert nagyon sok fontos vitamin van benne. Probalom a "sokszor keveset enni" modszert alkalmazni. Eszem, majd vagy 10 percig jol vagyok. Aztan kezdodik elolrol az emelyges.
2008. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!