Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érzünk szúrkálódást?

Mikor érzünk szúrkálódást?

Figyelt kérdés
Inkább még mikor a petefészekben van a pete, vagy amikor már kilökődött? Nekem 12. naptól kezdve kb 4 napig szúrkálódott, most a 16. napon megszűnt.
2011. szept. 23. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Amíg a petefészekben ill. tüszőben van a pete. Azért szúr, mert feszíti a tüszőt.

Elmesélem, hogy jártam a mostani inszemen. Szerdán kellett beadnom a tüszőrepesztőt, ami ugye 36 órán belül hat. Pénteken úgy szúrt a jobb oldalam, hogy alig tudtam menni. A doki mikor bedugta és odanyomta a hüvelyi uh-s kütyüt, kicsit megugrottam az asztalon. Azt mondta, hogy szabálytalan alakú már a tüsző, nemsokára megreped és azért fáj ennyire. Másnap egész nap szúrt még és csak a du-i együttlét után múlt el, de ne mondjam, hogy milyen fájdalmas szex volt. Úgy voltam vele, addig szeretkezünk, míg ki nem repesztjük...nagyon rossz volt már az állandó fájás. Sikeres ackió volt, utána helyre jöttem és már pihi közben elmúlt szúrás. Ja, pénteken és szombaton is az erős szúrás mellé még volt egy pincuri barnázásom/rózsaszínezésem is.

2011. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
áhhá, értem. Akkor az este folyamán akár sikerült is időben együtt lennem a párommal. Kíváncsi vok.....
2011. szept. 23. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!