Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "teherbeesés, amit csak mi...

"teherbeesés, amit csak mi érzünk" szeri-ntetek jó lenne?

Figyelt kérdés

nyilt egy forum ,és ötletem támadt hgy itt akik beszélgetnek egymással ott megtehetnék, én is azok közül vagyok akiknek hát sajna nehét ügy a baba dolog, inszem előtt állunk ,de sajnos pénzünk sincs rá, baba nélkül meg olyan rossz lenne élni.

Voltam sok forumon ,de mindenkinek megvolt akkor az ismerettségi köre már ott,és nem nagyon akartak társalogni mással . Úgy vettem észre és örömmel láttam hogy ezt még nem kezdte meg senki, és akik itt vannak és van kedvük talán beszélgetni jó lenne ott.


Nem tudom,hogy miért nem jön be úgy ha beirom a nevét a googliba, mert csak így jön be.ha a teljes nevét irom be.


[link]


2010. ápr. 16. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, jó ötlet, én megnézem!
2010. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én már írtam Katika vagyok.
2010. ápr. 16. 22:26
 3/3 A kérdező kommentje:
én csak a linken tudok belépni a googli nem találjaű
2010. ápr. 16. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!