Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelent valami rosszat, ha ma...

Jelent valami rosszat, ha ma már kevésbé érzem a szurkálódást a hasamban, mint korábban? Vagy ez változó?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En meg csak most toltottem be a 7. hetet, de en sem erzem minden nap. Van ugy, hogy egy napig nem erzem, aztan masnap meg jobban.
2008. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó, már megijedtem.....És neked is mindig olyan érzésed van, mintha tele lenne a hasad? Pláne ha még eszek is, úgy érzem magam, mint, aki lenyelt egy lufit. :) És folyton feszül a hasam, ha valami olyon mozdulatot csinálok, akkor odakapok, annyira fura érzés....
2008. jún. 23. 14:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Uggggyanilyen tuneteim vannak! En is kb 1 hete ugy fel vagyok fujodva, mint egy lufi. Alig birom begombolni a gatyaimat. Erre a doki ezt a gyogynoveny bogyot ajanlotta: Magen Pflege. Gyogyszertarban, DM-ben, herbariaban lehet kapni. Meg nem probaltam ki, de azt hiszem ma lesz az a nap, amikor hozzalatok...
2008. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amugy te hany hetes babas vagy?
2008. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, múlt hét kedden lett halványan pozitív a tesztem, és a jövőhéten megyek orvoshoz. Először azt gondoltam, csak túlázott a teszt, de aztán rájöttem, hogy tuti nem, mert mindent betartottam, amit írt a tájékoztató, és hát mindenütt azt olvasom, hogy halvány csík is csík.....szerinted? :) Remélem, minden rednben lesz addig is.
2008. jún. 23. 14:50
 6/12 A kérdező kommentje:
rendben, bocsi :)
2008. jún. 23. 14:51
 7/12 anonim ***** válasza:
A + teszt, az pozitiv. GRATULA!!!!! Ja, es ha ajanlhatom, akkor ne kezdd el a netet bongeszni azonnal a terhesseggel meg vetelessel kapcsolatban, mert idegbajos leszel a szivhang miatt (mint en). Szoval nyugi!!!!!
2008. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy. :) Hát böngészgetek, de csak módjával. Próbálok minden vetéléssel kapcsolatos dolgot hanyagolni, mert hajlamos vagyok mindent magamra vetíteni, úgyhogy nem éri meg. Arra jó ez, hogy megnyugodjak, ha hasonló tüneteket vélek felfedezni másokon is, pláne így, hogy még soha nem éreztem így. Segít kicsit..... :)Te is próbálj pozitívan gondolkodni, és hessegesd el az összes negatív gondoltatodat! Bár, tudom, könnyű mondani....
2008. jún. 23. 14:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Szoval kb. 5 hetes leszel, amikor majd dokihoz mesz. En 5 het 3 naposan voltam, es a petezsak a kis maszattal gyonyorien lathato volt. Szerintem hasonloban lesz reszed neked is. Ma voltam vervetelen, megszabaditottak 7 kemcsonyi vertol, mert 19 dolgot vizsgalnak (bar en kulfoldon vagyok, nem tudom otthon miket neznek) A melleim nagyon erzekenyek, es 1 szamot duzzadtak. Eddig semmi bajom nem volt,mar kezdtem orulni. Erre tegnap ota olyan hanyingerem van, mintha minimum 8 tequilat ittam volna meg nehany Jager kisereteben. Persze ez nem mindenkinel van igy. Ja, es igyekszem csak pozitiv dolgokra gondolni, mert en is hasonlo vagyok, mint te. Azonnal sajat magamra vetitek ki minden szornyuseget... Neked pedig GRATULA megegyszer!!!!
2008. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Meg azt elfelejtettem mondani, hogy ha szedulsz, akkor azt is nyugodtan fogd az aldott allapotra...
2008. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!