Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Át tudná valaki tenni nekem...

Át tudná valaki tenni nekem negatívba, hogy úgy (is) látszik-e rajta valami?

Figyelt kérdés

[link]

A nagy U betű alatt, kb. középen van a csík, de olyan halvány, hoy nem igazán lehet fotózni.

Élőben látom, csak azt nem tudom hogy szellemcsík-s (szürke) vagy rózsaszín.

12- 13. dpo reggel.

Köszi!



2013. jún. 22. 07:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
39%
Ez kedves kérdező negatív, és már bőven mutatnia kellene, ha van ott valaki..Ez már sokadik dpo-n van...Ha a napokban voltál nega teszttel a 12-13.dpo-n...Namármost..Én írtam akkor is, hogy nega a teszted, sikeresen le is pontoztak itt érte, köszönöm..:) Onnan tudom, mert csak erre a kérdésre válaszoltam, mikor lentebb ment a %-om......Csak egyet nem értek..Miért keltenek hiú ábrándot..Ha pozitív, nem csak egy láthatatlan valami van ott, hanem piros, vagy kék csík, teszttől függően...Csinálj másikat, ismételgesd, hátha.....De nem biztos, hogy hinni kell azoknak, akik nem őszinték, csak a pontozás kedvéért írják, hogy ááá...enyém is ilyen volt....Persze......nekem is volt sokszor.Mikor terhes lettem, nem kellett negatívba rakni, meg semmit..Ott volt a piros csík és kész!
2013. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi:-)

Igen, sajnos én is rájöttem hogy negatív, de eddig úgy gondoltam, hogy ha halvány pozi egy teszt, akkor látszik csak negatívban.

Sajnos (szerintem írtam is) meggyűlt már a bajom a hormonjaimmal, sőt, egy biokémiai terhességen is túl vagyok 33 évesen, 3 éve házasan, és több évnyi küzdelemmel az első babánkért.

Így gondolom megérted, miért kapaszkodtam (volna) akár egy szalmaszálba is. Tudtam hogy 50-50 % természetesen.

ÉS annak is "örültem" hogy te negát írtál, mert segítettél hogy ne szálljak el, de természetesen örülök, és elhiszem hogy másnak is ilyen volt az első pozi tesztje, hiszen nekem sem volt annó az első sokkal erősebb; csak azon mégis sejteni lehetett hogy rózsaszín.

Gondoltam ha ezt 1-2 nappal később csinálom, akkor akár látszódhatna is, ezért tettem fel a kérdést.


A következő ciklusban újabb hormonvizsgálatra megyek, egyenlőre ennyit tudok tenni.


Tudom én is, hogy ha terhes vagyok akkor egyértelmű a csík, csak igen mély nyomot hagyott bennem, amikor lassan egy éve egy szépen erősödő teszt egyszer csak hirtelen nagyon halvány lett, majd kórház, ultrahang, HCG vérvétel, felmerült a méhen kívüli gyanúja (a méhemben is, és a petevezeték kürtőjénél is volt egy -egy szabályos kis kör), 2 nap aggódás hogy a baba marad-e meg, vagy elveszíthetem az egyik petevezetékemet...


És akármilyen alapos is az orvosom (szerintem az), az első biokémiai terhességgel (még azzal sem nagyon ha már missed ab a vége sajnos) nem nagyon foglalkoznak, hiszen valószínűleg (szerintük) a természet okkal szelektál, vagyis nem lett volna egészséges.


Azt mondják, egy termékeny, védekezés nélküli szexuális életet élő nőnek az élete során átlagban 10 terhessége megy el még olyan korán, hogy nem is tud róla.

Ez "normális".


Oké, el is hiszem, csak akkor azokat a tényezőket szeretném kizárni, amikor én vagyok a hibás, mert pl. túl kevés hormont termel a szervezetem, vagy az IR-em miatt jobban kéne tartanom a diétát.

Most már úgy is mindegy.

Új ciklus, új remény -ahogy szokták mondani.


Pár ciklussal vagyunk az inszem előtt; nagyon szeretném ha mégis természetes úton foganna meg a babánk...

Köszönöm mindannyiótoknak a segítséget, és akkor egy tapasztalattal okosabbak lettünk....

2013. jún. 27. 07:53
 23/26 A kérdező kommentje:

A harmadik válaszoló áttette a második tesztemet is, íme, ha esetleg érdekel valakit.

Ő nem lát rajta második csíkot, és látom az "r" betű alatt.

Sok tanulságot nem tudok levonni, mindenesetre a mostani ciklusom végén megcsináltatom a progi vizsgálatot. Köszönök mindent még egyszer!

[link]

2013. júl. 8. 10:49
 24/26 anonim ***** válasza:
mi lett végül ?baba?
2013. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos. Most készülünk az első inszeminációnkra:-)
2013. szept. 3. 19:06
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs, de ez nem pozitív teszt! Ez a másik csíknak a jele alul, ami átüt. Ez abszolút nem pozitív
2013. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!