Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Át tudná valaki tenni nekem...

Át tudná valaki tenni nekem negatívba, hogy úgy (is) látszik-e rajta valami?

Figyelt kérdés

[link]

A nagy U betű alatt, kb. középen van a csík, de olyan halvány, hoy nem igazán lehet fotózni.

Élőben látom, csak azt nem tudom hogy szellemcsík-s (szürke) vagy rózsaszín.

12- 13. dpo reggel.

Köszi!



2013. jún. 22. 07:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én nem tudom sajnos áttenni, de én pont ilyen csíkkal vagyok most 20 hetes terhes. :D Én is valahogy így csináltam tesztet 12-13dpo-n (nem bírtam várni) és nekem is ilyen lett.
2013. jún. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én sem tudom áttenni,de ott egyértelműen látszik a csík,igaz tényleg nem tudni,hogy szürke,vagy rózsaszín.Csinálj még egy tesztet. Mikorra nem vártad?
2013. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

[link]


Áttettem, de nekem is ilyen volt a tesztem 13. dpo este és ma vagyok 20. hetes terhes!

2013. jún. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ez egy pozi teszt!
2013. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%
mintha én is látnék egy második vonalat.szorítok neked
2013. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
6%
Ez nega..Én ilyennel tapétázni tudnék..Ismételj, ha elmarad(t) a menzeszed.Erre nem tudom miért írják, hogy pozitív.Sima száradási csík van rajta.Majd ha rózsaszín vagy piros lesz..Na az lesz a pozitív!!!!
2013. jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó! A száradási csík nem látszik negatívban! :D


Nekem is volt jó pár száradási csíkom, és akár hogy alakítottam, az nem látszott negatívba áttéve!

2013. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Tényleg!!!!!

Sok száradási csíkos tesztet láttam már én is negatívban, van itt is egy pár, és valóban nem látszott rajtuk semmi!

Sőt, én is produkáltam már igazi pozi tesztet is, és szellemcsíkosat is.

Családi buli lesz ma, azért csináltam csak meg, mert ha bármi látszik rajta (akármi is lesz belőle később), akkor csak üdítőzök:-)

Köszi lányok!

"Hivatalosan" 30.-án tesztelek, addig progeszteronoznom kell, hogy biztosan lássuk az eredményt mielőtt abbahagyom.

Szeretném kibírni hogy addig nem nézek rá többet.

Feltétlenül megírom majd az eredményt, sőt, le is fotózom! Másnak is jó tapasztalat lesz:-)

Köszönöm még egyszer!

2013. jún. 22. 10:39
 9/26 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem is pozi, csak nagyon korán csináltad. Drukkolok, hogy erősödjön, és írj majd, hogy mi lett. Ja, és egy tanács, a telefonodon nincsen negatív fotóstílus? Mert ha van, és eleve úgy fényképezed, akkor nem kell itt átrakni. Csak egy tipp. :-D Sok sikert :-D
2013. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

En latom a 2.csikot.

De varj meg par napot es tesztelj ujra.Drukk!!!

2013. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!