Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Át tudná valaki tenni nekem...

Át tudná valaki tenni nekem negatívba, hogy úgy (is) látszik-e rajta valami?

Figyelt kérdés

[link]

A nagy U betű alatt, kb. középen van a csík, de olyan halvány, hoy nem igazán lehet fotózni.

Élőben látom, csak azt nem tudom hogy szellemcsík-s (szürke) vagy rózsaszín.

12- 13. dpo reggel.

Köszi!



2013. jún. 22. 07:54
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Nem részletezem, de 2*2 Utrogesztant és más progi krémet is kell használnom.

Most kb. a 9. napon volt tüszőrepim (UH, Lh tesztek), és pont úgy jön ki, hogy 30.-áig kell progiznom, hogy mielőtt abbahagyom, tuti szép pozitív legyen a tesztem ha sikerült, mert vannak már sajnos rossz előzmények.

Elvileg 22 naposak a ciklusaim, de az nagyon rövid.

Így nem tudom mikor van a nemvárt, csak kb. dpo napot tudok, ill. hogy 30.-án kell abbahagynom a progeszteront.

Szóval szerintem korai, de családi buliban voltunk, és gondoltam inkább ránézek, ha esetleg látok valamit, akkor én leszek a sofőr:-)

Hát én voltam:-)

2013. jún. 22. 22:22
 12/26 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm a telefonos tippet! :-)
2013. jún. 22. 22:22
 13/26 anonim ***** válasza:
Mostmár mutatnia kellene a pozitívat a tesztnek..:) Az vagyok, aki egyetlenként negatívozta le a tesztedet..:) Megírod az eredményt?:)
2013. jún. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Szia!

Megmondom őszintén, rettenetesen félek a csalódástól, de a bizonytalanságtól még inkább, így úgy döntöttem, legkorábban szerda reggel tesztelek.

De pont nemrég jutottál az eszembe, hogy ha majd akkor is halvány lesz még (láttam olyat, akinek az első 4-5 napon szinte ugyanolyan volt, csak utána kezdődött el látványosan erősödni), vajon megint áttennéd nekem?

Mármint gondolom igen, csak nem tudtam hogy visszanézel-e.

A telefonom egy roncs, azzal nem is próbálom lefotózni negatívban.

Örülök hogy írtál!

Szerda reggel jövök a fotóval, bármi is lesz!

2013. jún. 24. 13:58
 15/26 A kérdező kommentje:

Ja, azt látod nem is írtam, hogy gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Úúúúúgy irigyellek :-) Szoríts......... :-)

Nézegetem, alig látszik valami, de esküszöm most rózsaszínebbnek látom mint amikor fotóztam, pedig a száradás miatt már nem biztos hogy látszana a képen....

Hogy fogom kibírni!?! :-)

2013. jún. 24. 14:02
 16/26 A kérdező kommentje:

Most találtam valamit, ami megint reményt ad (azon kívül hogy látszik negatívban is...)

[link]

Én is a 13. dpo-n teszteltem, és a 17.-en fogok szerdán.

2013. jún. 24. 15:01
 17/26 anonim ***** válasza:

3as vagyok!


Nekem ilyenek voltak a tesztjeim! Az elsőt 13. dpo este csináltam, majd 15. dpo reggel, majd 16. dpo este, és 18. dpo reggel! ezek mind egyforma tesztek voltak!


Az utolsót 19 dpo este csináltam, de az már másik fajta teszt!


[link]

2013. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Szépek a tesztjeid, gratulálok! :-)

Azért a tieiden látszik a szín is, és az erősödés is.

Nekem sajnos ugyanolyan lett a ma reggeli is:

[link]

Most az "r" alatt van kb. a második csík.

Így azt gondolom, a teszt hibája a szellemcsík.

Megint áttennéd akkor nekem negatívba? Csak hogy tudjuk, hogy akkor ennek a dolognak lehet-e hinni, vagy sem. Köszi, és a sok együttérzést, együtt izgulást is! :-(((((((((((((

2013. jún. 26. 05:36
 19/26 A kérdező kommentje:

Akkor jobban látom, ha picit oldalról nézem a monitort.

A 03. percben kijött, de már a 40. percnél tartok, és ennyi, úgyhogy már nem fog erősödni. Alszom még ha tudok inkább:-(

2013. jún. 26. 05:38
 20/26 anonim ***** válasza:
Csinálj X-epil tesztet nekem azok soha nem hazudtak. Én a legolcsóbbat vettem ami 2 db van és olyan 800-1200Ft volt. (nem emlékszem már) Jönni fog előbb utóbb az az apróság ne ad fel soha soha. Bár általában akkor jönnek mikor az ember feladja! Nálunk is akkor jött.
2013. jún. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!