Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok szerintetek?...

Terhes vagyok szerintetek? X-epillel, Clear-Blueval es Predictor Earlyvel teszteltem.

Figyelt kérdés

Hetfon mikor mar 3.dik napja kesett a havim teszteltem delutan x-epillel. ezen halvanyan megjelent egy rozsaszin csik. Meg volt 1 db. amit reggelre hagytam, mondvan, hogy a reggelibol tuti kiderul. A reggelibol kb ugyanolyan erossegu csik lett mint az azelott delutanin. Igyhat bizonytalan voltam es csinaltam egy Clear-Bluet masnap reggel, amin erosen megjelent a 2.dik csik majd idovel elkezdett halvanyoedni es ma mar alig lathato. gondoltam ezzel se jutottam tul sokkal elorebb. Elmentem a gyogyszertarba es vartam a mai napig, amikor mar 1 hete kesik a havim. A gyogyszertarba kaptam a predictor earlyt, mondvan a gyogyszertaros, hogy ez nagyon jo, mivel 12,5 erzekenysegu es mar a menstruacio elott is kimutatja. Na gondoltam, hogy ha terhes vagyok akkor mese nincs ki fogja mutatni. erzekeny teszt is, 1 hete kesik es reggeli vizeletbol csinalom. Megcsinaltam ma hajnalban es meg a kontrol ablakban is csak miutan vegig folyt a vizelet kis ido mulva kezdett megjelenni a kontrolcsik. Vartam meg 5 percet. Nem jelent meg semmi a tesztablakban. Visszafekudtem aludni,majd 1-1.5 oramulva felebredtem, raneztem es rajta volt a 2. csik.

Mit hidjen ilyenkor az ember? Nem vagyok tul aggodos, sose voltam, egyszeruen csak egyertelmuen biztosra szeretnem tudni, hogy mi a helyzet. Felhaborito,hogy az ember egy csomo penzt kihajigal, csomot idegeskedik azon,hogy mar lassan 3-4 fajta tesztet vegigprobal es egyik sem tudja konkretan egyertelmuen megmutatni, hogymi a helyzet, anelkul,hogy ketsegek meruljenek el az emberben.

Most akkor higyjek a 400 Ftert 2 dbos x-epilnek,mert a dragabb tesztek nemnormalisak? Azert irtam le ilyen hosszan es reszletesen, mert sokan raneztek majd a kepekre es azt mondjatok, hogy egyertelmu kisbaba,mert en is ezt mondanam,ha ilyet latnak, de megis bizonytalan vagyok, mert furcsan viselkedtek a tesztjeim. Jart mar valaki hasonlo keppen?


[link]



#terhesség #terhességi teszt #X-epil #clear-blue #predictor eraly
2013. jún. 21. 15:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

8as vagyok!


Nekem ilyenek voltak a tesztek! [link]


Az utolsó csak azért kazettás, mert az lett eltéve! :D

Esetleg még a DM-be vehetsz tesztet! 2 féle van ami jó!


Ez jó! Nekem ez az utolsó ( [link]

Meg még ez a jó! Lányomat ez mutatta ki erősen 4 nap késés után! [link]

2013. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jajj de jok ezek. Az x-epilesem nekem is hasonlo a tieidhez.
2013. jún. 21. 16:01
 13/17 anonim ***** válasza:
8as vagyok! HA rám hallgatsz csak egy fajtával tesztelsz! Azon látszik igazán, hogy erősödik e a csík! :D
2013. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem a legerősebben az Alma Patika saját termékeként forgalmazott teszt mutatta ki, az nem is olyan drága, viszont a Gabriel meg már a nem várt első napján viszonylag szépen megmutatta, igaz halványan, de jól láthatóan. Az egy kicsit drágább. Szerintem megéri a saját megnyugtatásodra :)
2013. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

No, nekem ez a Gabrielem: [link] (nem várt első napján)


Ez meg az Almás: [link]


Remélem, jók a linkek!

Az Almásat 7 nap késés után csináltam.


Szerintem érdemes lenne megpróbálnod holnap reggel is egy másféle teszttel.

Drukkolok! :)

6-os és előző voltam :)

2013. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Tolnai Renáta válasza:
Nekem a vateras one step teszt jött be meg az összes barátnőmnek is és mindig biztosat mutatott de nem erősödött egyik napról a másikra 3-4 nap ot vártam mire újra teszteltem és akkor látszott a különbség! De a te tesztjeid is biztatóak és amúgy örülnél a babának ? Halkan gratulálok de az orvos fog igazán biztosat mondani ! Mi volt a tegnapi tesztben milyen lett ?
2013. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A predictor egy nagy....azt ne vedd de ha tutira akarsz menni a clear blue digitális kimutatja :)
2013. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!