Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok szerintetek?...

Terhes vagyok szerintetek? X-epillel, Clear-Blueval es Predictor Earlyvel teszteltem.

Figyelt kérdés

Hetfon mikor mar 3.dik napja kesett a havim teszteltem delutan x-epillel. ezen halvanyan megjelent egy rozsaszin csik. Meg volt 1 db. amit reggelre hagytam, mondvan, hogy a reggelibol tuti kiderul. A reggelibol kb ugyanolyan erossegu csik lett mint az azelott delutanin. Igyhat bizonytalan voltam es csinaltam egy Clear-Bluet masnap reggel, amin erosen megjelent a 2.dik csik majd idovel elkezdett halvanyoedni es ma mar alig lathato. gondoltam ezzel se jutottam tul sokkal elorebb. Elmentem a gyogyszertarba es vartam a mai napig, amikor mar 1 hete kesik a havim. A gyogyszertarba kaptam a predictor earlyt, mondvan a gyogyszertaros, hogy ez nagyon jo, mivel 12,5 erzekenysegu es mar a menstruacio elott is kimutatja. Na gondoltam, hogy ha terhes vagyok akkor mese nincs ki fogja mutatni. erzekeny teszt is, 1 hete kesik es reggeli vizeletbol csinalom. Megcsinaltam ma hajnalban es meg a kontrol ablakban is csak miutan vegig folyt a vizelet kis ido mulva kezdett megjelenni a kontrolcsik. Vartam meg 5 percet. Nem jelent meg semmi a tesztablakban. Visszafekudtem aludni,majd 1-1.5 oramulva felebredtem, raneztem es rajta volt a 2. csik.

Mit hidjen ilyenkor az ember? Nem vagyok tul aggodos, sose voltam, egyszeruen csak egyertelmuen biztosra szeretnem tudni, hogy mi a helyzet. Felhaborito,hogy az ember egy csomo penzt kihajigal, csomot idegeskedik azon,hogy mar lassan 3-4 fajta tesztet vegigprobal es egyik sem tudja konkretan egyertelmuen megmutatni, hogymi a helyzet, anelkul,hogy ketsegek meruljenek el az emberben.

Most akkor higyjek a 400 Ftert 2 dbos x-epilnek,mert a dragabb tesztek nemnormalisak? Azert irtam le ilyen hosszan es reszletesen, mert sokan raneztek majd a kepekre es azt mondjatok, hogy egyertelmu kisbaba,mert en is ezt mondanam,ha ilyet latnak, de megis bizonytalan vagyok, mert furcsan viselkedtek a tesztjeim. Jart mar valaki hasonlo keppen?


[link]



#terhesség #terhességi teszt #X-epil #clear-blue #predictor eraly
2013. jún. 21. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
amit látok azokon terhes vagy. szerintem ma többet már ne tesztelj majd két nap múlva.
2013. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek pozitív tesztek, a halvány + is +
2013. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Terhes vagy :D Ez 3-om pozi teszt! két nap múlva csinálj újat azon már erősebb lesz a csík!
2013. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az nem szamit, hogy halvany, az meg plane nem, hogy idovel elmulik. Ha elolvasod a hasznalati utasitast, ez mind le van irva.

Nem tudom mit szokas ennyire az elejen mondani, de ha szokas gratulalni, akkor gratulalok :)

2013. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Teszteltél négy napja is, meg most is? Jól értem? És mindegyiken halvány? Ha jól értelmezem, akkor szerintem ez nem a legjobb hír, bár függhet a teszt minőségétől, érzékenységétől. Tesztelj két nap múlva és ha akkor is halványnak látod, azonnal fordulj dokihoz!!!! De lehet, hogy semmi gond, sőt, csak az az általános tendencia, hogy napról napra erősödnie kell a csíknak.
2013. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy félreértettem valamit az írásodból, meg aztán visszaolvastam magam és igazából csak úgy süt a negatívum a hozzászólásomból, pedig nem ez volt a célom. Tehát, a 2. csík az 2. csík, baba biztosan van, csak amit leírtál abból arra következtettem, hogy nem erősödik a csíkod :) DE! A lényeg, hogy mindenképpen kell dokihoz menni, aki meg úgyis elmond mindent és remélhetőleg közli, hogy van egy szép, egészséges terhességed! :)

Előző voltam!

2013. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

x epillel kellett volna tesztelned most is azon látszania kell az erösödésnek.

Kicsit fura hogy a régebbi tesztjeid sokkal erösebbek mint a 12.5es predictor early/ami amugy egy rakás sza.r teszt ha engem kérdezel/.


Cler blue digitális teszt kimutatja ha terhes vagy azt is hogy hány hetes:):) én azt használnám nekem nagyon megbizhato volt

2013. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A Predictor Early egy szar teszt! Már bocsánat! nekem úgy is mutatott pozit, hogy nem voltam terhes!



Vegyél továbbra is x-epilt, mert csak úgy tudod összehasonlítani hogy erősödik e a hormon szint!


Én csak azzal teszteltem

2013. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat.

Igen eppen ezert vagyok bizonytalan,mert elviekben erosodnie kellene,mondjuk a main mar erosebb mint az x-epilen volt,de ezek a furcsa jelensegek a tesztekkel elbizonytalanitanak.

Ma este is csinalok egyet,tudom,hogy a reggeli szamit leginkabb,de ezt most mas okbol csinalom,nem a kivancsisag es megszallotssag vezerel. De meg az is lehet, hogy ez egyertelmu valaszt fog adni.majd holnap megirom mi lett az eredmeny.

2013. jún. 21. 15:53
 10/17 A kérdező kommentje:

6-os nem jott at negativumkent a hozzaszolasod. Igazad van hetfon irany a doki.

Masik hozzaszolo: Clear-blue digitalra en is gondoltam,csak mar annyi penzt nem szeretnek tesztekre pazarolni.

Marad a ma esti,meg a doki.

2013. jún. 21. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!