Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire hihetek a Predictor...

Mennyire hihetek a Predictor Early-nek? 1éve várunk a tesóra, ma gyenge halvány pozit teszteltem a mensimet csak 16-ra várom. Halványan ott a második csík is. (de nem kell hunyorognom) Viszont sok rosszat olvastam most erről a tesztről.

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Képet tudsz feltenni?
2013. máj. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,de majd csak kicsit később,még mindenki alszik ,nem akarok hangoskodni,míg előszedem a gépet. :)
2013. máj. 11. 06:58
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]



Itt én mondjuk nem látom (mobillal fényképeztem)de élőben még mindig ott van a halovány csík.

2013. máj. 11. 07:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mutatott menszi előtt 3 nappal is pozit és nem voltam terhes! 10-es teszt negatív volt, ez pedig majdnem teljesen pozi! Sok hamis eredményt mutat sajna! :S
2013. máj. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos én is ezt olvastam róla,de csak ilyen tesztem maradt itthon a múlt hónapból,de ma veszek egy 10-es tesztet a patikában,és holnap reggel megpróbálom azt is.Annyira jó lenne ha baba lenne!Az volt egyébként nekem a fura,hogy mensi előtt mindig 1,másfél héttel nekem már görcsöl a hasam,meg fájnak a melleim,de most meg még híre sincs a fájdalomnak.Szóval azért még reménykedek,hátha most összejött.
2013. máj. 11. 07:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig voltam menszi előtti tünetek! És mikor sikerült a baba akkor semmi jele nem volt!


Most már a 14. hetet töltöttük be! Még most se hiszem el pedig 2. baba!


Tényleg nézz másik tesztet, de szerintem vár pár napot míg megcsinálod!


4-es

2013. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Engem is átvert ez a teszt jól kivehető pozitív volt volt nagy öröm elkezdtem számolgatni h.mikor menjek orvoshoz már ki is írtam magam épp h.nem választottam fiú meg lány nevet na jó ez már túlzás, de volt nagy meglepetés amikor megjött. Aztán csináltam egy más fajta tesztet ami negatív lett és még egy predictort ami megint pozitív lett majd meguntam elmentem dokimhoz és megerősítette a negatív tesztemet. Nem akarlak elszomorítani és koránt sem biztos h.téged is becsapott mert volt itt egy nő neki például bejött ez a teszt és tényleg pozi volt neki magam példáját megosztottam veled de tényleg szívből kívánom legyen baba neked. Én beszüntetném a tesztet mert mi 2 éve vágyunk babára és senkinek sem kívánok hamis pozitív tesztet mert engem totál padlóra tett. Azért még várhatsz is mert 16.még odébb van,de ird meg majd mi lett.
2013. máj. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!