Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még remény egy babára, ha...

Van még remény egy babára, ha a a 16-17. napon volt az ovulációm, és a 14. DPO-n még negatív a teszt (X-epil)?

Figyelt kérdés

Február elején sajnos már volt egy missed ab-om, melyet műtéti úton kellett befejezni. Ezt követően elég rendszertelenül (18-31 nap között)jött meg a menstruációm, így nehéz mihez viszonyítani.

Most a hőm a 16. nap óta 37 C körül mozog, illetve ebben a hónapban ovutesztet is használtam. Nagyon szeretnénk, ha most végre sikerülne!



2013. jún. 17. 13:12
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!!

Jó egészséget, és boldog babavárást!!!

Örülök neki/nektek!

Ezek szerint működik az ovuteszt (persze,ha minden más rendben van). Ti mikor voltatok együtt? Aznap mikor poz. volt?


Köszönöm a képeket! Az én hétfői tesztem nagyon hasonlít a Te első tesztedhez, úgyhogy remélem, hamarosan én is jó hírrel szolgálhatok :)

2013. jún. 19. 13:40
 12/30 A kérdező kommentje:

Csináltam ma este egy tesztet :)


Íme! - mellétettem a két nappal ezelőtti, esti tesztet is.


[link]

2013. jún. 19. 22:08
 13/30 anonim válasza:

első vagyok

Ez bizony pozitív a javából gratulálok!!!!De jóó!!!Vigyázz magadra!!!

2013. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Köszi :) Én is nagyon örülök!

Most remélem minden rendben lesz...kicsit azért kísért a múlt, de nem is akarok rá gondolni.

Együtt nézhetünk a családalapítás elébe :)

2013. jún. 20. 08:56
 15/30 anonim válasza:

Minden rendben lesz meglátod, csak a jó dolgokra szabad gondolni!!!Boldog babavárást neked is, és akkor úgy tűnik hogy szinte egyszerre szülünk majd :) Igaz nekünk már a 2. baba, már van egy rosszcsont 2 éves fiam :)


első voltam

2013. jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

:) Egyszerre szülünk?! :) fura ezt így hallani még...de nagyon klassz!!!

Viszont akkor Te már tapasztaltabb vagy az kissrác után :)

Jól vagy amúgy? Tüneteid vannak? Mikor mész a dokihoz?

2013. jún. 21. 09:06
 17/30 anonim válasza:

Nos hát igen, mert pár hét különbséggel eshettünk terherbe :) én most vagyok a 6. hétben, jövő kedden megyek a dokihoz, izgulok :)

Jól vagyok, semmi tünetem, csak nap végére nagyon elfáradok, és a hasam is befájdul ha sokat megyek, és a fiam mellett ez mindennapos :) Első babával ilyenkor már minden reggel émelyegtem és már hánytam is...remélem most elkerül :D

2013. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:

hogy vagy kedves kérdező azóta?


első voltam

Stefi vagyok,igy könnyebb lesz azonosítani :)

2013. jún. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Szia Stefi!


Jól vagyok, köszi.

Kicsit már aggaszt is, hogy megint minimális tüneteim vannak.

Az első babával, szintén semmi tünetem nem volt, és ugye rossz lett a vége, emiatt kicsit rossz érzésem van, persze próbálom ezt leküzdeni, és arra gondolni, hogy minden rendben lesz.

Némi émelygésem van, plusz a gyomorégés, ami nálam nagyon jellegzetes, mert máskor soha nem érzek ilyet.

A fáradtság az nálam is nagyon komoly, hétvégén a színházban is majdnem elaludtam :)

Még egy dolog: tegnap csináltam még egy tesztet, a biztonság kedvéért :), de sajna nem erősebb a csík...

Szerinted ez jelenthet gondot? A férjem azt mondja, hagyjam a teszteket, minden oké és kész, de csak forog a fejemben, hogy nem-e bajt jelez...


Gondolom, hogy a kicsi fiad mellett Neked még nehezebb leküzdeni a fáradtságot... De legalább már ő ott van Neked :) Te hogy vagy? Neked sincs továbbra sem "komolyabb" tüneted?

2013. jún. 24. 09:04
 20/30 anonim válasza:

Szia!


Szerintem minden rendben lesz, nekem sincs semmi tünetem, de ez nem feltétlenül rossz! Sőt első gyerekekkel még ilyen kora terhesen ennyi tünetem sem volt, olyan 8 hetes voltam majdnem mikor kezdődtek a terhesség szépségei.. :D

Nagyon izgulok azért én is hogy minden rendben legyen, holnap délelőtt megyek a dokihoz, alig bírom már kivárni!

Bizony a fáradtságot le kell győznöm mert a fiam mellett nem lehet unatkozni :) De szerencsére általában jó gyerek igy hagy pihenni ha szükséges.


Stefi

2013. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!