Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még remény egy babára, ha...

Van még remény egy babára, ha a a 16-17. napon volt az ovulációm, és a 14. DPO-n még negatív a teszt (X-epil)?

Figyelt kérdés

Február elején sajnos már volt egy missed ab-om, melyet műtéti úton kellett befejezni. Ezt követően elég rendszertelenül (18-31 nap között)jött meg a menstruációm, így nehéz mihez viszonyítani.

Most a hőm a 16. nap óta 37 C körül mozog, illetve ebben a hónapban ovutesztet is használtam. Nagyon szeretnénk, ha most végre sikerülne!



2013. jún. 17. 13:12
1 2 3
 1/30 anonim válasza:

Szia!

Sajnálom amiket keresztül mentél, nagyon drukkolok hogy baba legyen a dologban!

Nekem is elég rendszertelen a mensim az utóbbi hónapokban, én is használtam most ovutesztet és bevált!

Sokmindentől függ hogy pozitív lesz a teszt már ilyen hamar, ugye hogy mikor foganhatott a bébi, mert ha nem épp középidőben van a peteérésed akkor később foganhatott, és akkor a teszt is később mutatja ki majd :) Ha nem jön meg két nap múlva tesztelj reggel!Majd írd meg mi volt, drukkolok!

2013. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nézd, remény mindaddig van, amíg nem jön meg. Várj még két napot, és ha reggel még mindig fent lesz a hő, csinálj még egy tesztet. Megy a drukk!
2013. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkokat, és igazatok van, türelem kérdése az egész...csak ilyenkor olyan nehéz :) A múltkori babánál teljesen spontán történt a dolog, egyáltalán nem számítottam rá, és akkor már a nemvárt napján pozitív lett a teszt. Ezért aggódom egy kicsit...
2013. jún. 17. 14:07
 4/30 A kérdező kommentje:
Ma a hőm kicsit emelkedett :) és a mensinek semmi nyoma! Reménykedem még!
2013. jún. 19. 08:34
 5/30 anonim válasza:

nem teszteltél azóta? :)

első válaszoló vagyok

2013. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Szia! Hétfőn este a párom unszolására még csináltam egy tesztet, azon egy borzalmasan halvány második csík látszódott,de ennek nem tulajdonítok jelentőséget, mert nem azonnal jött ki, hanem kb. 10 perc után. Így két negatív teszt után biztosra akarok menni...talán holnap reggel csinálok egyet, vagy a hétvégét megvárom - ha bírom, és addig nem jön meg.

Egyébként ahogy írtad is, hogy az ovuteszt neked bevált, ezt mire értetted? :) Összejött a babó?

2013. jún. 19. 12:43
 7/30 anonim ***** válasza:
Ez jó hír, szerintem reggeli pisiből tesztelj újra holnap.
2013. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:

Szia!első vagyok

Drukkolok nektek nagyon!

Igen bevált az ovuteszt, babát várok :) Igaz még nagyon kicsi, most kezdjük a 6. hetet, jövő héten megyek dokihoz, remélem minden rendben lesz :)

2013. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:

Ilyen lett az első tesztem...


[link]


Aztán két nap múlva :)


[link]


Ez pedig tegnap :)


[link]

2013. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
első voltam az előző hozzászóló is :)
2013. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!