Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csalhat ennyire a szervezetem?...

Csalhat ennyire a szervezetem? Terhes lennék vagy sem?

Figyelt kérdés
Holnap után van a nem vártam.Egyáltalán semmilyen menstruációra utaló jelet nem érzek...(nem fáj a derekam,nem fáj két oldalt...semmit sem érzek)egyedül a mellem feszül és enyhén fáj,de ilyenkor kb már meg se tudom érinteni....Ma reggel nagyon erősen elszédültem le is vertem a munkahelyemen egy polcot,aztán hányingerem lett...
2013. jún. 12. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy terhes vagy, de lehet, hogy nem. Senki nem fogja tudni neked megmondani. Előrébb lennél, ha vennél egy érzékenyebb tesztet, és reggel tesztelnél.
2013. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Steve Mcgarrett válasza:
orvosnal mar jartal?? az biztos megtudja mondani h mi törtenik ilyenkor. bar nem hiszem h ez terhesseg
2013. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
miért akkor az milyen???teljesen normáliss 28napos ciklusaim vannak és rendesen van peteérésem,orvoshoz pedig rendszeresen járok.....babát szeretnénk és ez az első hónap,hogy mást érzek mint eddig.Kiváncsi lettem volna ki miből érezte,hogy terhes
2013. jún. 12. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nem nagyon tudhatjuk, nem látunk a hasadba. Bármi lehet, jó esetben baba is (nekem is szédülés és gyengeségérzet volt az első tünet, bár nem ezt nem tulajdonítottam a babának, mégis ő volt), de sokan vannak, akik annyira szeretnének babát, hogy pszichésen képesek terhestüneteket produkálni. Szerintem, várd ki, hogy késsen és tesztelj egyet! Én szurkolok! Majd jelezz, hogy mi a helyzet! :)
2013. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Én mint írtam, az esedékes menses idején szédülni kezdtem, meg elfehéredtem, elgyengültem. Mivel december volt, betudtam annak, hogy már megint beteg leszek. Nekem pl. semmilyen érzésem nem volt, hogy baba lenne. Igazi karácsonyi meglepetés volt a kétcsíkos teszt, nem is számítottam rá, hogy ezt baba okozná.


Egyébként a terhességnek annyiféle tünete van, hogy azt számba venni is nehéz lenne. Ez lehet akár terhességi is. (De mint írtam, nem tudhatjuk...)

2013. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jolvan persze,nem tudhatjátok,ahogy én sem :) csak gondoltam érzett valaki valami különlegeset.Pszihésen meg bizton állíthatom nem görcsöltem rá :) mert ez a 3.hónap és minden menstruáció előtt kivártam és megjött,nem keseedtem el csak éltem az életem ésmost is...csak máshogy érzek valamiért ebben a hónapban...de aztán lehet csak a jó idő miatt :)
2013. jún. 12. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én azt mondom, minden jel lehet, ami eltér a megszokottól.

Én már egyébként a terhességi tünetek széles palettáját "produkálom" a nemvárt előtt sajnos.

2 éve várjuk a babánkat, és egyszer megszakadt egy nagyon korai terhességem -még csak a szikhólyag kezdemény látszott.

Azóta roszabb a helyzet, amióta "tudom" hogy mit kellene érezni.

Most ebben a hónapban semmi tünetem nekem sem, de eldöntöttem, hogy az lesz a tünet, ha nincs tünet.

HA most sem vagyok terhes, akkor bizony tényleg semminek nem fogok hinni...

De velem is hasonló a helyzet, pont az a fura, hogy nem érzek semmit.

Szorítok neked, és írd meg hogy mi volt!!!!!!!!!!!!!!!!! I.

2013. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj! Mindenkinek más tünetei lehetnek, minden terhesség más. Persze, hogy lehetnek a terhesség tünetei, de lehet, hogy nem! Ha 30 ember válaszol, akkor sem fogod megtudni, mert biztos van olyan, aki ezeket a tüneteket produkálja és terhes, és van, aki csak beteg!

Szerintem nem tudtál meg többet, úgyhogy kíváncsian várom a tesz eredményét!

2013. jún. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!