Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha missed ab előtt "mintaszerű...

Ha missed ab előtt "mintaszerűek" voltak a ciklusaim, ugye számíthatok rá, hogy visszaáll? És érezni fogom a peteérést is? Lehet olyan a szervezetem, mint a műtét előtt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán visszaállhat. Nekem nem volt ugyan műtét, de spontán vetélés után, ugyanolyan szép ciklusaim voltak mint előtte, kicsit még pontosabb is lett.
2013. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, a műtét nem befolyásolja a hormonműkődésed.
2013. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen! Biztosan idő kell a szervezetednek, de visszaáll! Nekem kb azóta lett mintaszerű a ciklusom, és a peteérést is érzem! Nem tudom hogy a terhesség vagy a küret, de a kettő együtt így hat, az tuti.

Nekem spontán vetélésem volt, és nem kellett műtéti befejezés szerencsére, mert nagyon pici volt, viszont ezt megelőzően több hónappal volt egy méhszájseb műtétem, amikor ki is kapartak (eü. kaparás) hogy felfrissüljön a nyálkahártya, és hátha könnyebben esek teherbe.

2013. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!