Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Be tudom így csapni a szerveze...

Be tudom így csapni a szervezetem?

Figyelt kérdés
7kor szoktam bevenni a fogamzásgátló tablettát, de egyszer elfelejtettem,és pont 12órával később vettem be, ha most egy órával később szedném, be tudom csapni a szervezetem,és azt hiszi,hogy amikor 12óra késéssel vettem,hogy még csak 11óra telt el? vagy nem mert előtte mindig 7kor szedtem?
2013. jún. 7. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
hú, én ezt nem értem :)
2013. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem, de én soha nem szedtem be ugyanabban az időpontban.
2013. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mindig pontban 7kor vettem be, de egyszer késtem 12órát, és ugye annál jobb minél haamrabb pótlom,ezért hogy a szervezetem azt hgyje,hogy nem 12óra késéssel vettem be hanem csak 11órával, ezért gondoltam,hogy mi lenn ha 7helyett 6kor szedném egy ideig!
2013. jún. 7. 12:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet!!! De amúgy nem hinném, hogy bajod lehet abból, hogy később vetted be! Hányszor jártam így én is és soha nem lett baj belőle!
2013. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 óra nem oszt nem szoroz. nyugodtan szedheted 7kor.
2013. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell percre pontosan szedni, 1-2 óra csúszás belefér :)
2013. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 ha teljesen kimarad rendszeres szedés mellett akkor sincs baj. Felesleges már variálnod. szedd tovább ahogy szoktad.
2013. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt,h este 6kor vettem be,aztán másnap éjfélkor. Általában mindig a Barátok közt elején vettem be. Soha nem történt baleset. :)
2013. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 12-ből nem lesz 11. De nem kell aggódnod, nem leszel terhes.
2013. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!