Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a mensi napja a hőm 37...

Ma van a mensi napja a hőm 37 re be állt 5 nappal ez előtt és meg se mozdul tegnap csináltam egy tesztet neg. Lett, késni nem sokott persze a mai nap még nem múlt el. Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Enyhe görcseim vannak és a jobb petefészkem szurkál vagyis inkább nyilaló fájdalom amit érzek a mellem csak ma kezdett feszülni de általába már a mensi előtt egy héttel érzékeny szokott lenni.Lehet hogy csak késne?
2008. jún. 20. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ugy tudom, hogy az nem jó ha a petefészek szurkál, a terhessénél a méhnek kellene, és nem szabadna görcsölnöd, inkább a mindjárt megjön érzés, ami inkább hasfeszülésseljár..

Üdv: 6 hetes kimama

2008. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!