Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11-én volt tüszőrepedésem,...

11-én volt tüszőrepedésem, 23-án teszteltem. Pár napja nagyon fáj a cicim, a hasam is enyhén görcsölget, néha szédülök. Viszont múlt hónapban 31-én jött meg. Valósat mutatott, vagy még korai volt (Gravi HCG) Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj még egy tesztet pár nap múlva!

A 23. még korainak tűnik, de mindenkinél más...

2008. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is tesztelj újra a hét vége felé! Nekem sem mutatta a teszt de a cicim ugyan úgy fájt mint mikor terhes voltam, innen tudtam hogy igen, megint baba van, mert amúgy soha nem szokott fájni és nem így hogy nem tudok hason sem aludni. Ja, és én is szédültem.

Drukkolok!

2008. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Korai volt valószínűleg a teszt. Biztos, hogy akkor volt tüszőrepid? Ha holnap sem jön meg, szerintem tesztelj újra, mert ha 11-én volt, akkor holnap nem kéne megjönnie... Ha baba van mindegy melyik tesztet használod, nekem a legrosszabb is kimutatta, csak annál alig jelent meg a csík...
2008. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!