Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A múlt hónapban 24 napra jött...

A múlt hónapban 24 napra jött meg a mensim, most viszont a 28. napnál járok. Ez most olyan késés, hogy reménykedhetek, mert volt már olyan is hogy 34 napra jött meg? Érdemes már tesztet csinálni, vagy várjak még?

Figyelt kérdés
2008. jan. 5. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem bírtam kivárni a mesi elmaradását és már előtte teszteltem, pozitív lett. Szerintem te is rászánhatod magad. Ha pozitív örülhetsz, ha negatív még ne keseredj el, lehet, hogy csak nem termelődött elég Hcg, ebben az esetben várni kell.
2008. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér!Ha esetleg negativ lesz,akkor se szomorkodj,lehet még nem elég a HCG hormon a szervezetedben.Utána egy hét mulva probáld ujra. Sok sikert!!
2008. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!