Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24-ére ne várom, múlt hét...

24-ére ne várom, múlt hét hétfőn volt pé-m, bizsereg a pocim, fáj a mellem reggel barnáztam. Reménykedhetek, hogy sikerült a babaprojekt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 08:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szia nem méred a höd az sokat elárul ám!!!!
2009. febr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 24-ére nem várom, néha rámtör a hányinger, meg a megjön-érzés, meg elég sűrűn járok pisilni. Meg néha szúrkál a jobb petefészkem környéke. Nagyon halvány az ovutesztem, de reménykedek.

Te mikor tesztelsz?

2009. febr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Remélem sikerült. Biztató jeleid vannak. Én 23ára nem várom, hamarabb van peteérésem, nem félidőben, és egyfolytában álmos vagyok, fáj a cicim,és néha kicsit ott lent a hasam. Mikor tesztelsz?
2009. febr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A hőmet csak kutyafuttában tudtam reggel megmérni cca 5 perc (higanyossal). Teszt? Nem tudom! legszívesebben már reggel teszteltem volna, de lehet megvárom a 24-ét. Bár nehéz lesz addig nem tesztelni:). függetlenül attól hogy mikor tesztelek az eredményt megosztom Veletek! Szorítok Neketek is!:)
2009. febr. 19. 09:02
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja a hőm 36,9 volt.
2009. febr. 19. 09:02
 6/17 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki 24-ére nem várja, teszteltem ma reggel, negatív. Nem kell kapkodni, mert csak csalódás ér. Legközelebb hétfő reggel tesztelek. :)
2009. febr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Remélem a hétfői már + lesz! szorítok! :)
2009. febr. 19. 09:11
 8/17 anonim ***** válasza:
a hétfői teszt is korai. várjatok még akkor kevesebb a csalódás!
2009. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem, jobb ha nem éled magad bele annyira,mert ha mégis megjönne (szívből kívánom, hogy NE!!!!)nagyon magad alatt leszel.Hidd el ezt tapasztalatból mondom, már átéltem ezt párszor (8 hónapja próbálkozunk).Nekem is voltak hasonló tüneteim, amiket leírtál.Bőven elég tesztelni 24-e után.Sok sikert!
2009. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szia! Én is úgy gondolom, nem kéne még olyan hamar. Ha megjönne akkor "tuti", hogy nem. Amúgy dec. közepén, hagytam abba a gyógyszert. Tiszta szívből szorítok, hogy minél hamarabb összejöjjön Nektek!
2009. febr. 19. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!