Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mult héten volt oculációm. Ma...

Mult héten volt oculációm. Ma mindjárt megjön érzésem van. Ált 37, -37,1 volt a hőm. Ma reggel lement 36,8-ra. De csak jövőhét végén nem kellene megjönnie. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Fáj a hasam,derekam,folyás nincs.
2010. szept. 17. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még bármi lehet, addig bármi változhat. Nekem is a jövő hétvégén nem kéne, hogy megjöjjön. Nekem most feszül és húzódik kicsit az alhasam, a hőm nekem most emelkedett fokozatosan, napról napra.
2010. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak csütörtökre nem várom jövöhéten. A hőm nekem is 36,8 volt reggel. Nekem egész héten megjön érzésem volt és feszül a cicim is. A derekam nekem is fáj. Folyásom szintúgy nincs. Ilyen még soha nem volt főleg mensi előtt. Remélem babásodunk!!! :)
2010. szept. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a hőmérséklet ingadozásokhoz nem értek, de nagyon drukkolok, hogy összejöjjön! Igazából azért írok, hogy beálljak mellétek a sorba lányok -remélem a kérdező nem haragszik- totál u.ez a helyzet velem is!

Múlt héten pénteken volt UH-val igazolt ovulációm, és jövő hét péntekre nem várom. viszont 2.napja olyan megjövős érzésem van. nem nagyon intenzív, de ilyen soha nem szokott lenni. Mindannyiunknak drukkolok!

2010. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat lányok.remélem sikerül mindannyiunknak:)egyre jobban fáj a derekam hasam.mellem nem feszül.első babámnál sem volt ilyen.:)
2010. szept. 17. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!