Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veletek tortent ilyesmi?...

Veletek tortent ilyesmi? Babara vagyom

Figyelt kérdés
2 honap mulva 20 eves leszek az utobbi evben egy olyan vagy nott belem vagy tudja a fene hogy hogy mararazzam meg hogy ne nezzenek hulyenek. gyereket szeretnek 3 eves kapcsoltaom van tudom nem a megfeleo ido gyerekre mert nincs lakas a sulit is epp fejeztem be.DE ENNEK ELLENERE NAGYON VAGYOM EGY KISBABA UTAN. pl a mas gyereket nem szeretem dedelgetni de ugy erzem s nagyon akarnam h lehessen babam .... ez a korral jar ? idovel elmullik vagy meg erosebb lesz a vagy? eltetek mar at ilyesmit kerlek irjatok kort is :) elore koszi
2009. okt. 8. 21:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát bennem is nagyon él már az anyai ösztön, főleg mióta barátnőimnél megszülettek a babák. Én 24 vagyok, párom 23. Jövőre lesz az esküvőnk és után szeretnék teherbe esni. (persze ha sikerül, mert ugyebár ember tervez...) De sajnos nekem még nem volt bejelentett munkaviszonyom. :( Ezért most gőzerővel munkát keresek, de semmi.. Diplomával kitörölhetem... El vagyok kenődve, mert én ugye már nem vagyok olyan fiatal. De bennem az elhatározás már olyan szilárd, hogy nem tántoríthat el senki. Biztos hogy ki fogunk jönni, lehet, hogy néha nélkülöznünk kell, de vállalom, mert már nem bírom gyerek nélkül.

Remélem neked is hamar eljön az az idő, hogy kisbabát vállalj. :)

2009. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 17 évesen ismerkedtem meg a párommal 5 éve vagyunk már együtt, abból 4 éve élünk együtt. Mióta megismerkedtünk, iszonyatosan szerettünk volna babát, de sajnos voltak problémáim, és nem sikerült. Most az év júliusában volt egy kisebb műtétem, aztán találtak a jobboldali petefészkemben egy 5 cm átmérőjű cisztát, már azt hittük nincs remény.... én már feladtam mindent, de augusztus 22-én megjött a menzeszem, és eltűnt a cisztám is... ezután pedig már szeptember hóban meg sem jött... mivel nem rendszeres volt a mensim, azt gondoltam, h úgyis megjön de 1 hét és 4 nap múlva csináltam egy tesztet, és pozitív lett :D.... november 21.-én összeházasodunk a vőlegényemmel, és már 7 hetes kismama vagyok... szóval, nekünk összejött...

A kérdésedre pedig, nem ez nem korral jár szerintem, de az biztos hogy nem múlik el, addig míg nem esel teherbe... nálunk is így volt... de ha nagyon szeretnél már babát, akkor én szurkolok neked...

Jah, én 22 vagyok, a párom pedig 28...

sok sikert a babához

2009. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia, a nehezsegekrol ma irta be ezt valaki, elolvastam, es erdekes - csak hogy tudjad, hogy ezzel jar: [link]

persze akkor is megeri :) Csak ezert erdemes elotte "kielni" magad...mert akkor nem banod meg a dolgot, mikor nehez is.

De akarhogy dontesz is, a gyermeked imadni fogod, csak neha nem konnyu. Ha sok segitseged van, attol esetleg konnyebb, meg egyszer sok sikert barhogy is dontesz! :)

2009. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!