Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Veletek tortént már ilyesmi?

Veletek tortént már ilyesmi?

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatban élek, eljegyeztuk egymást. Minden rendben van a kapcsolatban de pár honapja folyton a párom haverja jár az eszemben.Furcsa eros vonzalmat érzek iránta ami fura mert mint férfi egyáltalán nem tetszik. Ez nem szerelem, nem is ismerem, alig beszéltunk párszor mert kulfoldon dolgozik.A második találkozásunk ota van ez így.Nemrég meglátogatott minket és amikor egyedul maradtunk folyamatosan bámult de olyan erovel hogy zavarban voltam és nem mertem ránézni.Alig bírtam pár mondatot kinyogni.Egész testem reszketett.Sose hittem a mágikus dolgokban de nem tudom mi van velem. Gyonyoru volegényem van es boldog lennék, erre egy alacsony, kopcos és kopaszodo srác jár folyamatosan a fejemben akit egészen biztosan nem akarok.Néha már úgy érzem bekattanok.
2010. nov. 19. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

És szerinted ez valami mágikus hülyeség?

Ne röhögtess már, egyszerű pszihológia

2010. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
83%
Én éppen nem rég olvastam egy felmérést, ami a női és férfi szexfantáziáit mérték fel. Ebben a nőknél a 2. helyezésen áll, hogy a partner egyik vagy legjobb barátjával szexelni. Nem éppen azért, mert nem szereted a partnered vagy nem tud kielégíteni, ha nem a vágy egy ismeretlen után.
2010. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az hogy én nem nagyon hiszek az ilyesmiben, abban meg már végképp nem hogy pont rám kuldenének ilyen mágiát a 21.században. De ha ez egyszeru akkor írd már le hogy mi ez hogy én se halljak meg hulyén:-)Mert semmi okom nem volt arra hogy beképzeljek magamnak akármit is.Az utolso találkozásig teljesen normálisan viselkedett és semmi jelét nem adta hogy tetszenék neki vagy bármi mégis éreztem azt amit.
2010. nov. 19. 21:23
 4/14 A kérdező kommentje:
Tokéletesen ki vagyok elégítve a kapcsolatomban szexuálisan is és minden más téren is.Ha meg újdonságra vágynék azt biztos nem ezzel az illetovel képzelném el mert végképp nem az esetem. Szoval saját magamnak se tudom megmagyarázni pedig sokat gondokodtam már hogy mi lehet az oka.Mindenesetre fura
2010. nov. 19. 21:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A testbeszédét alapvetően nem ismerted fel, de ha nem tudta, hogy mit csinál, akkor mázlista. A lényeg, nem csak a szavak közölnek információt, az agy tudatalatt is figyel a különböző mozdulatokra.(Ha valaki támadóan, agresszívan közeledik feléd, akkor látod, hogy dühös)
2010. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
68%
nem feltétlenül külsőleg mozgathatott meg...
2010. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mágia. Kémia.
2010. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Majd elmúlik a fura érzés. Minél jobban eszed magad annál jobban távolodsz a jelenlegi partneredtől. Egyáltalán ne gondolj erre a haverra és kösd le magad. Akár mágia is lehet, reméljük nem szerzett tőled hajszálat és nem akar tőled semmit. Koncentrálj a vőlegényedre és a boldogságodra csak ez számít.
2010. nov. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem minden a külső. :-)
2010. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Még egyet írnék ide. Én a 10:00 vagyok, én írtam a " nem minden a külső "-t. Próbálj ki vele egy szeretkezést...ha ha ha ha
2010. nov. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!