Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Veletek tortént már ilyesmi?

Veletek tortént már ilyesmi?

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatban élek, eljegyeztuk egymást. Minden rendben van a kapcsolatban de pár honapja folyton a párom haverja jár az eszemben.Furcsa eros vonzalmat érzek iránta ami fura mert mint férfi egyáltalán nem tetszik. Ez nem szerelem, nem is ismerem, alig beszéltunk párszor mert kulfoldon dolgozik.A második találkozásunk ota van ez így.Nemrég meglátogatott minket és amikor egyedul maradtunk folyamatosan bámult de olyan erovel hogy zavarban voltam és nem mertem ránézni.Alig bírtam pár mondatot kinyogni.Egész testem reszketett.Sose hittem a mágikus dolgokban de nem tudom mi van velem. Gyonyoru volegényem van es boldog lennék, erre egy alacsony, kopcos és kopaszodo srác jár folyamatosan a fejemben akit egészen biztosan nem akarok.Néha már úgy érzem bekattanok.
2010. nov. 19. 21:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy a kulso nem minden:-) Csak még ilyen fura helyzetben nem voltam pedig nem vagyok már kamasz.Szerelmes is voltam már sokszor, meg a kémia hatását is éreztem de az illeto vagy tetszett mint férfi vagy ismertem és saját magáért, az egyéniségéért szerettem bele ha nem is volt szép.Ebben az esetben viszont egyik variácio se érvényes.Mno mindegy, azért koszi a választ mindenkinek. Ugy látszik tud még az élet meglepetést okozni:-)
2010. nov. 20. 10:37
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet,hogy megetszettél a vőlegényed barátjának és amikot ideje engedi rád gondol,vágyik rád esetleg még boszorkánykodik is.Ezt érezheted.

Képzelj magad köré egy erös áttörhetetlen burkot hogy ne férjen hozzád

2010. nov. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sokszor azzal foglalkozunk az üggyel ha ítélkezünk valami felett, ezt számon tartja a tudat ha rosszat gondoltál róla a benső tudat kiigazít nemvolt helyénvaló azt gondolnod.És ezt te tudod mit.
2010. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
17:25 igazad van, hogy fenntartásaim voltak vele szemben, nem biztam benne nagyon. Most úgy vagyok vele hogy nem tudom mit gondoljak. Nem hinném hogy a tudatom probálja kiigazítani a rola alkotott véleményemet. Nemcsak arrol van szo hogy simán gondolok rá hanem idonként rogeszmésen csak rá tudok gondolni.Annyira hogy nehéz bármi másra koncentrálni és azért ez elég zavaro dolog
2010. nov. 24. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!