Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoktátok otthon vizsgálni a...

Szoktátok otthon vizsgálni a méhszájatokat? Ha igen, miért teszitek, milyen hasznos infókat tudtok szerezni az önvizsgálat révén?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 16:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10.

köszönöm a hasznos választ. végigolvastam. tőlem teljesen idegen ez a dolog, és szerencsére nincs is rá szükségem, de most már legalább látok olyan okot, amiért ezt csinálják, akik csinálják. eddig fogalmam sem volt, h miért jó ezt otthon tapogatni...

2013. jún. 5. 22:48
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem akartam magam kifejteni a szakirodalmat, mert nem értem még pontosan a dolgot én sem, ill, lehet, hogy az én testem nem tankönyv szerint működik. Amúgy tudatos családtervezés egyik alternatívája lehet, ha kiegészítjük a naptár módszerrel, és a hüvelyváladék vizsgálatával, amit szintén naponta kellene nézni (van egy csomó népcsoport, ahol nem használhatnak fogamzásgátló eszközöket a nők, ott csak ez az alternatíva megengedett) . Szóval babát tervezőknek, és babát nem tervezőknek egy lehetőség.


Kérdezte vki feljebb, hogy mit érzek, ha felnyúlok. Egy kis púpot keress, ami a hüvelyed végén van, ha megpróbálod körbetapogatni, lesz egy kis nyílás féle vmi a közepén. Ha keresel cervix képet, világosabb lesz, hogy miről beszélek. Ha nem éred el, akkor valószínűleg pont a kevésbé termékeny szakaszodban vagy. De van, hogy nem kell nyújtózkodni, hogy érezze az ember. Tudom, hogy egyeseknek ez nagyon idegen, gusztustalan, meg talán felelőtlenségnek is tartják, de ha vki babát szeretne, bizony, segítség tud lenni, ha ismeri a testét.

2013. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!