Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoktátok otthon vizsgálni a...

Szoktátok otthon vizsgálni a méhszájatokat? Ha igen, miért teszitek, milyen hasznos infókat tudtok szerezni az önvizsgálat révén?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Méhszájat otthon vizsgálni??

Te miről beszélsz??

2013. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jól érted.
2013. jún. 5. 17:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Ki az a hülye,aki otthon vizsgálja a méhszáját!??

Inkább orvosra bízom!

2013. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutott volna soha! Szaktudás nélkül kotorászni magamban...pláne terhesen? Nagyon-nagyon nem jó ötlet!!!
2013. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ezen az oldalon én is olvastam már... teherbeesésnél, hogy a kommentelő szerint ha eléred (:S) és puha (o.O), akkor menzesz lesz, ha nehezen elérhető, és kemény, vagy nem is érhető el akkor lehet terhesség... de nem tudom ebből mennyi igaz én soha nem éreztem, azt se tudom mit kéne érezni, mi az hogy puha, meg egyáltalán... nem is ér sztem oda az ujjam, szóval... de ezt olvastam, itt valahol.
2013. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Teherbeeséssel kapcsolatban gondolom az érdekel, hogy milyen összefüggés van a méhszáj állapota (keménység, helyzet, nyitottság) és a termékeny időszak között. Hát, amennyire én tudom, termékeny időszakban viszonylag lenn van, puha és nyitott. Van erről szakirodalom. Én szoktam nézni,szigorúan alaposan megmosott kézzel. Azt már nagyjából tudom, hogy milyen az amikor kemény, meg puha, meg meg tudom állapítani, hogy fenn van, középen, vagy lenn. De azt, hogy mennyire nyitott, azt valahogy nem tudom értelmezni. Mindig érzek rajta kis nyílást. Szóval én magamnál nem érzem a rendszert, de nem csinálom régóta, és nem is minden nap.

A hápogóknak annyit üzenek, hogy akkor is így húzzák a szájukat, ha a pasijuk nyúlkál ott?

2013. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok: kedves utolsó: de mégis mit érzel? én soha nem értem fel addig, vagy nem is tudom.. egyáltalán mit kéne érezni? vagy hol van miylen mélyen? nekem ez új.. köszi..
2013. jún. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, utolsó előtti.


"Azt már nagyjából tudom, hogy milyen az amikor kemény, meg puha, meg meg tudom állapítani, hogy fenn van, középen, vagy lenn."


és azt megkérdezhetem, h mit kezdsz ezzel az információval, mert ha kideríteném is, h épp fent, középen vagy lent van-e, nem tudom, h ebből vajon mire lehet következtetni (akár terhességben, akár amúgy), ezért nem pontosan értem, h mitől hasznos önvizsgálni... amúgy úgy tudom, h terhességben mindenképp hátrébb van és az a lényeg,h a lehető legtovább zárt legyen. na, ezt az életben nem tudnám magamnak megállapítani. plusz sokan alapból nézik, nem csak akkor, ha babát terveznek vagy már teherbe estek... szóval az volna a kérdésem, h ezek megállapításásból milyen következtetéseket tudtok levonni?

2013. jún. 5. 18:44
 9/12 A kérdező kommentje:
amúgy a kis nyílást jól érzed, teljesen természetes, azon keresztül távoznak és jutnak át a spermiumok is a hüvelyből
2013. jún. 5. 18:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt van leírva mit hogyan kell csinálni:

[link]

2013. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!