Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek nem jön össze a baba,...

Akiknek nem jön össze a baba, Ti elmondtátok otthon a szülőknek? Hogy fogadták?

Figyelt kérdés
3éve próbálkozunk,most kezdtük a kivizsgálásokat.De,mi nem mondtuk el hogy nemsikerul.Csak anyum tudja és a hugom.Párom szülei kicsit furák.Ők ezt nem értenék meg
2013. ápr. 26. 07:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi elmondtuk,és h lombikozni is járunk.Nekünk jol fogadták és melletünk áll mind2 fél.
2013. ápr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtuk el. Nekik nagyon más a felfogásuk mindenről, így minket hibáztatnának, h biztos valamit nem jól csinálunk. Nem jól eszek, túl vékony vagyok(nem vagyok), biztos folyton idegeskedek, biztos a férjemmel van valami gond, ami az ő szemükben annyi lenne, h impotens, fel sem áll neki.

...és jönnének a jó tanácsok, h "én azt hallottam, h ez segít MINDENKIN" és példákat sorolnának, h kinek melyik ismerőse mennyi idő után rögtön! teherbe esett, miután bevette azt a kapszulát.

A legalapvetőbb dolgokat tanácsolnák, mint a gyertyaállás, a legnagyobb jóindulattal, holott ezeket az ember az első sikertelen hónapokban kipróbálja.

És azért sem mondtuk el, mert akkor minden hónapban kérdezgetnék, h "na, sikerült?".

2013. ápr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
70%
Na meg azt sem akarom, h sajnálkozzanak rajtunk.
2013. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
50%
Én ebben semmi szêgyelnivalót nem látok! Nem csak a család tudja hanem a barátok bárki! Ha megkérdezi bárki én mondom hogy van egy hormonbetegségem ami mellett sajnos még nem sikerült!
2013. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

mi sem mondtuk el konkrétan,anyukám tudja,de csak annyit mondott hogy ne idegseskedjünk rajta,majd sikerül valahogy.nehogy rámenjen a kapcsolaunk.Azért sem mondtuk el mert nagyon nehéz erröl beszélnem.Persze az is nehéz mikor kérdezösködnek,hogy mikor lesz már.Anyosom tudja h gyogyszert szedtem (clostylbegyt) de csak mert én huülye a kuka tetejére dobtam ki a dobozt ő meg észrevette elolvasta és rákérdezett hogy most akkor lesz unoka?mondtuk h nem majd szolunk ha igen.ja meg mikor hsgre mentunk el kellett kérnunk a kocsit de csak nagyvonalakban mondtam el mérrt utazunk reggel idöpontra.Nem hülye nyilván rájött mmindenre,de én mondtam hogy egyenlöre nem akarok erröl beszélni mer nagyon fájo pont.Ugy gondoltuk ha lombikra kerulne a sor azt elmondanánk,de ugy néz ki nem lesz ra szukég.

szo mi szo ez nehéz ügy de a helyzet adja mikor mit mond el az ember.anyukám egyböl kiszurta h bánatosak vagyunk mikor megjon. vannak olan helyzetek mikor az ember elmondaná,kisirná néha meg elfordul a rossz dolgoktol és nem bojgatja.

2013. ápr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Mi sem mondtuk el pont azért, mint a 2. válaszoló. Meg úgyis csak azt hallgatnánk, h nekik bezzeg milyen simán ment, ma meg ilyen selejtesek a fiatalok, egy csomó mindenkinek nem sikerül.
2013. ápr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
kedves 4es! nem tudom hogy neked volt e olyan pont ahol szinte szégyelted hogy megbuktál mint nő hisz nem adhatod meg magatoknak azt ami igazábol az élet értelme.amire teremtve lettünk hogy kihordjuk szerelmunk kisbabáját. Ha sosem éreztél igy akkor szerencsés és bátor nő vagy aki el tudja fogadni az élet kegyetlenségeit,de vagyunk páran akik nem ilyenek vagyunk. Mi talán érzékenyebbek vagyunk a kelleténél hiába tudjuk h nem kéne szégyelni mégis kudarcként éljük meg nöi mivoltunk minden pillanatát. De jo dolog hogy vannak olyanok mint te is.mert sokszor a ti hozzaalasotok ad erot. 5#
2013. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

ja még annyi h anya elmondta apának,ő meg csak annyit mondott hogy ne aggodjunk mert a népi joslat szerint rügyfakaszto szent ...valaki?napja elott még vetni se szoktak mert nem kel ki,azutan probalkozzunk:-D ha tudná mijen igaza volt...:-D

5#

2013. ápr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Én elmondtam a szüleimnek is, és a férjem szülei is tudták! Sőt, a munkahelyemen is akik közelebb álltak hozzám, és ezek inkább férfiak voltak. Nagyon megértőek voltak Velem, egyáltalán nem szégyelltem ebben az egészben semmit sem! Kérdezgették hogy milyen vizsgálatok voltak, mi jön ez meg az után, szóval inkább bátorítottak, mintsem szántak!! Egyszer mindenkinek sikerül!!!
2013. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Mi még a legelején vagyunk a kivizsgálásoknak ( egyébként lassan 4 éve nem védekeztünk, de most vagyunk úgy, hogy most már tényleg akarunk babát- eddig úgy voltunk, hogy ha akar jön), de nem titkolom. Anyós és anyu is tudja, hogy milyen gondot találtak. Kolléganőim is tudják, sőt van olyan férfi kollégám is, aki tud a dologról ( ő csak olyan szinten, hogy kellenek vizsgálatok, van-e valami gond). Én ezt sokkal egyszerűbbnek tartom, mint mindig a kérdésekre válaszolni valami terelőt ( mert azért egy bizonyos korban már megkérdezik az embert néha a gyerek dologról). Belül persze én is tök selejtnek érzem magam, néha meg is zuhanok, de most éppen jó irányba haladok lelkileg, mert a jelenlegi orvosom nem fecsérli az időt és már meg is van egy "hiba", amit következő ciklustól el is kezdünk kezelni.
2013. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!