Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek nem jön össze a baba,...

Akiknek nem jön össze a baba, Ti elmondtátok otthon a szülőknek? Hogy fogadták?

Figyelt kérdés
3éve próbálkozunk,most kezdtük a kivizsgálásokat.De,mi nem mondtuk el hogy nemsikerul.Csak anyum tudja és a hugom.Párom szülei kicsit furák.Ők ezt nem értenék meg
2013. ápr. 26. 07:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es. Az én körnnyeztemben több ilyen pár is van, az évek óta való várakozás is hoz barátságokat. Eleve egy PCOS-nak nem egyszerű eltitkolni. Mivel szigorú diétával élek. Amit igenis észre vesz a környezet, társaság. Jó pár PCOS-t ismerek, ők szintén nyiltan felvállalják talán ezért is mivel úgyis feltünik a környezetnek.

Persze nekem sem könnyú de ettől nem érzem magam kevésbé nőnek. Nem ezen múlik csak a nőiesség. Tudom hogy lesz babánk és nagyon remélem hogy hamarosan. Manapság nagyon kevés pár van akinek sehogy nem tudnak összehozni babát. Nagyon fejlett már az orvostudomány szerencsére ezen az ágon is.

2013. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Én is pont így vagyok mint a 2es válaszoló.Nem szégyenletes dolog ez,csak nem akarom hogy sajnáljanak vagy tanácsokat oztogassanak.Múltkor is volt olyan beszolasa hogy a szomszédlánynak ,azért nem lehet gyereke mert állandóan kint a dereka meg tangaba jár most meg csodálkozik hogy nem esik teherbe.Egyszer régen meg a baratnomnek mondtam hogy nem sikerül erre azt mondta a férje,hogy nem a férjemmel kell lefekudnom hanem vele mert ő rögtön tudna gyereket csinálni.Ezek után inkább naplót vezetek
2013. ápr. 26. 10:13
 13/31 anonim ***** válasza:
Én az ilyen ebszóláskora sosem figyeltem. egyszer tiportak bele a lelkembe, na azzal a csajjal azóta sem vagyok jóba és kerülöm ha lehet. De ő ennél jóval durvábbat mondott. Nekem tényleg rengeteg ember tudja de mégsem szólnak be meg semmi. a tanácsot meghallgatom aztán elmagyarázom hogy ez nem igy van ám mitn haogy azok gondolják akik nincsenek benne.Viszont sok hazsnos tanács is van, olyantól aki átesett ezen vagy épp van ismerőse rokona aki átesett rajta. Ha ezek a tanácsok ennyire rosszul esnek mi lesz ha jön a baba mellett? Mert akkor aztán tényleg jönnek a hülye tanácsok hogy bezzeg én igy csináltam stb.... (4. voltam)
2013. ápr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

nekünk 4 év után sikerült a baba. Az elején viszonylag könnyen viseltem, aztán amikor a negyedik inszem sem sikerült, én akkor kerültem padlóra nagyon. Nekem IR-em van egyébként, és a kezelés után szinte rögtön sikerült a lombik is.


Ha valaki okoskodik - a leggyakoribb, hogy ne stresszelj, mert xy-nak is akkor sikerült, amikor már lemondott róla - akkor annyit mondtam, hogy tessék, ki lehet próbálni, de nem ajánlom.


Akik nem élték ezeket a dolgokat át, azok sajnos nem is értik meg. Nekem van olyan barátnőm, akinek nincs gyereke, és tőle sokáig azt hallgattam, hogy mit sírok ezen, nem vagyok érett az anyaságra, vagy nem lennék jó anya, ezért nem jön a baba :) ezeken sajnos át kell lépni.

2013. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Na az ilyen után máris nem lenne a barátnőm, pedig mint írtam is én jól viselem a várakozást és ettől még vannak jó dolgok az életemben, persze mindet odaadnám cserébe azért hogy sikerült volna hamar... Dúrva belegondolni hogy már lehetne egy ovis korú gyerekünk ha rögtön sikerül, na de valamilyért nekem ezen kell átesni. Nekem tényleg nagyon jó életem van/volt. Mindent megkaptam csak úgy ez az egyetlen amiért meg kell kűzdenem. Biztos meg van az oka. Az más kérdés hogy én nem is vágytam soha másra minthogy anya legyek, soha nem érdekelt a karrier meg semmi mégis ez az amit nehezen kapok meg. Kislány koromtól azt vártam hogy főállású anya legyek. Addig is próbáljuk tartalmasan élni az életünket, talán ez is tartja bennem a leket, rengeteget utazunk, világot látunk stb. Bár szerintem a gyerekkel is úgyanígy fogunk utazgatni legfeljebb nem a világ másik végére. (4. voltam)
2013. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Szia.


Én nem mondtam el az akkori párom szüleinek. 7 évig voltunk együtt, 3 évig mindenfajta védekezés nélkül voltunk együtt és nem jött a baba. Úgy voltam vele mindvégig, hogy ha jönni akar akkor jön...hát nem jött. Nem voltam kíváncsi akkori párom szüleinek a megjegyzéseire, mert elég szókimondóak voltak és tuti mondták volna, hogy selejt vagyok vagy ilyesmi és miattam nem jön össze a baba.

7 év után elváltak útjaink akkori párommal.

Megismerkedtem 1 hónapra rá jelenlegi férjemmel...fogamzásgátlót szedtem és 3 éve voltunk együtt amikor teherbe estem tabletta szedése mellett..milyen fura az élet:)7 hónapos terhes voltam amikor összeházasodtunk.:)

Bocs ha a vége nem ide vág..azért leírtam.

2013. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Hát igen sok ilyen story van,nekem is igy volt az egyik barátnömmel hogy első hónapban összejött az új pasival válás után. Na de azért mi most nem fogjuk elhagyni férjeinket....:) Mondjuk akinél van probléma mint pl nálam i a hormonális gond annak valószinüleg mással sem sikerülne...
2013. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Mi másfél éve nem védekezünk, de csak az elmúlt 3-4 hónapban koncentrálunk rá jobban (hőmérőzés, időzített szex, stb.). Következő hónapban tervezzük elkezdeni a kivizsgálásokat, a férjemmel.

A barátnőim és 1-2 közeli kolléganőm tudja hogy próbálkozunk, de a családból egyelőre senkinek nem mondtuk el, pedig biztosan megértőek lennének és 1000%-ig mellettünk állnának. Csak egyrészt én nagyon rosszul viselem ha sajnálnak, másrészt nem szeretném ha rápörögnének a dologra, anyósomék biztos hogy orvos ismerősöket meg csodabogyókat kezdenének ajánlgatni (persze a legnagyobb jószándékkal, de én szeretek magam utána járni mindennek), anyukámék meg elkezdenének aggódni, talán még kérdezősködnének is rendszeresen hogy na van-e már valami.... szóval nem hiányzik egyelőre ez a nyüzsgés, persze így sem jó hogy ha néha-néha megkérdezik hogy mikor lesznek már nagyszülők, csak annyit mondunk rá hogy majd idővel... Szóval nehéz, főleg hogy anyukámmal amúgy mindent megosztok. Valószínűleg ha már tudni fogunk valami biztosat, esetleg találnak valami problémát, akkor a kézzelfogható dolgokat már megosztjuk velük is.

2013. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

(18-as vagyok)

15-ös, mintha én írtam volna ezeket :)) Nekünk is még eddig minden sikerült az életben, imádnivaló családjaink vannak, egymás első nagy szerelmei vagyunk a férjemmel (12 éve), imádjuk egymást, van jó munkánk, szép otthonunk, jófej barátaink..... Csak a baba hiányzik. És én is mióta az eszemet tudom, anya akarok lenni (bár nem főállásban:)). Egyszer majdcsak nekünk is megadatik!!!

2013. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Biztos így lesz, remélhetőleg hamarosan:)))
2013. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!