Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek nem jön össze a baba,...

Akiknek nem jön össze a baba, Ti elmondtátok otthon a szülőknek? Hogy fogadták?

Figyelt kérdés
3éve próbálkozunk,most kezdtük a kivizsgálásokat.De,mi nem mondtuk el hogy nemsikerul.Csak anyum tudja és a hugom.Párom szülei kicsit furák.Ők ezt nem értenék meg
2013. ápr. 26. 07:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

A szüleim természetesen tudtak róla, mert amikor még otthon laktam, akkor is jártam sokféle vizsgálatra a menszesze nem megléte miatt. Aztán a férjem idővel elmondta a szüleinek is. Több barátnőm, ismerősöm, és pár munkatársam is tudott róla, hogy hormonproblémákkal küzdök. Én így is úgy is bukásnak, kudarcnak éltem meg, nem éreztem magam nőnek menstruáció nélkül. Aztán kiderült, hogy az élet nagy tréfa mester, és amikor egyszer nem védekeztünk (még nem terveztük a babát, csak a hormonproblémák miatt jártam kivizsgálásokra) megfogant a gyermekünk.

A szüleim például nagyon sajnálták, mint kiderült, édesapám, aki egy nagyon kemény ember még sírt is, hogy nem lesz unokája, így azonban még nagyobb volt az öröm.

2013. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

9-es


Bár igazad lenne, de nem, sajnos nem sikerül mindenkinek.

2013. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Azért nagyon kevés az a pár manapság szerencsére akinél nem jön össze soha. Én egyet ismerek de ők jóval 40 felettiek és későn is kezték az egészet mivel 40 évesen jöttek össze, ott a férjnek már van 2 felnőtt gyereke. Egy másik ismerősömék most fogadtak örökben 10 év várakozás után, de nem adták fel még a saját baba lehetőségét sem. De a lényeg hogy már van egy cuki kislányuk így telejesült a vágyuk és szülők lettek.
2013. ápr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ha kevesen is, de vannak.
2013. ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

én személy szerint nem mondtam senkinek semmit a férjem családjából. 1 éve próbálkozunk a férjemmel, bár az orvosom megmondta hogy nem lehet babám. sajnos miattam. (hormonproblémák).


selejtnek érzem magam, aki még arra sem képes hogy egy babát szüljön élete szerelmének. nagyon fáj ez a dolog, sokszor nem bírom tovább és sírva fakadok amikor egyedül vagyok itthon , mielőtt a férjem is hazaér a munkából.


úgy tudom hogy a betegségemről mondott pár szót az anyjának, de hogy a gyerek dologról mennyit azt nem tudom.


ráadásul a rokonságában van aki szinte minden találkozáskor megkérdezte eddig, hogy mikor lesz már gyerek... legutóbb egy családi bulin egy számomra vad idegen kérdezősködött róla.... hát bocs de idegeneknek nem fogom elmondani hogy nem lehet gyerekem.


szerintem 2-3 év sikertelenség után már elmondanánk nyíltan, de csak azért hogy ne cseszegessenek már. így is elég szar érzés! az én családom tud a betegségemről, így nem is kérdezősködnek hála égnek.


de a férjem tágabb családtagjai.... nem is értem mi közük hozzá. nagy tolakodás szerintem! magánügy...


27/N

2013. ápr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Utolsó! Azért a hormon problémárát szerencsére lehet kezelni! A ítélet nem lehet? Attól hogy egy baba rásegítéssel fogan még ugyanolyan baba! Kérjetek segítséget! Nincs ebben szégyen! Érdekes hogy ilyen sok így éreztek hogy emiatt nem id vagytok nők, nekem ez a sok év alatt egyszer sem jutott eszembe! Számomra annyi más része is van a nőiességnek ami mêg is élek!
2013. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni még hogy elég sok sorstársat ismerek, szmélyesen vagy neten és ő rájuk sem jellemző ez a nem érzem magamnőnek dolog. Az természetesen mindenkit bánt hogy mért pont neki nem és miért ilyen igazságtalan az élet, de ez az érzés természetes. Nektek egyébként van akivel ezt megbezsélhetitek? Mert az is nagyon soakt számít szerintem az elfogadásban hogy legyen akivel igenis tudtok erről beszélni, akár barát akár forum társ, sorstárs. Szerintem a sorstársak angyon sokat tudnak ebben segíteni, főleg az akinek sikertült. Ilyenkor az ember még jobban reménykedik hogy na akkor igenis nekem is fog sikerűlni.
2013. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

hát nem tudom . (25-ös vagyok egyébként.


talán rásegítéssel még sikerülhetne. erről az orvos nem mondott semmit. viszont sajna nem hiszem hogy be tudjuk vállalni.. lombikra és ilyenekre meg végképp nem lenne több miliónk. így aztán vagy természetes úton vagy sehogy. szóval nem látok nagy esélyt a babára.

2013. ápr. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
25ös.nem magyar országon laktok? csak mert a lombik meg elotte a többi nem fizetös,igaz csak az első 4 alkalom azthiszem, de a lombik az utolsómegoldás. nekünk inszemet javasolak 2 honapja odáig jutottunk. és tesssék most spontán összejött. utána kell járni nem szabad csak a sorsban bizni hisz megadatott az orvostudomány lehetösége is.
2013. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
28-as ha igy feladod akkor nem is akarhatod igazán. Persze nem olcsó tb által támogatott sem na de nem milliók, leaglábbis pár kezelés nem annyi.....
2013. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!