Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről? Teherbeesés

Figyelt kérdés
A barátommal 18-án volt az aktus. Részeg volt, ezért nem tudom, hogy belém ment-e. A menzeszem első napja ápr. 25 én volt és már meg kellett volna jönnie, mert mostanában 28 naponként megszokott jönni..ezt is furcsáltam, mert még mindig nem maszkolok. Már késik egy jópár napja..viszont kedden erős szúrkálásokat éreztem a hasamba, feszült is. Olyan volt mintha elvetéltem volna, de nem volt vérzés. Mondjuk mostanában (már nem) sokat járkáltam mezítláb..lehet azért is késik? Tesztelni majd jövőhéten fogok.

2013. máj. 30. 15:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Na akkor most komolyan. Aki elvetél az általában begörcsöl és fájdalmai vannak, de ez nem mindig igaz lehet észrevétlenül is fájdalom nélkül. De a vérzés mindenképpen megjelenik, sőt kis darabokkal is. Kicsit szörnyen hangzik de van h tényleg a baba darabjai távozik. :( Szerintem ha vetéltél volna simán észreveszed. Mivel nincs azóta sem menstruációd és azért már valljuk be jó néhány napja késik inkább csinálj most tesztet mert már biztosan kimutatná. A fájdalmak meg lehetnek terhességtől is meg lehet attól is h meg fog jönni. Ki tudja. Ezt csak a teszt bizonyítaná be.

Am ami eléggé brutális volt a kérdésedben az ez volt : "A barátommal 18-án volt az aktus. Részeg volt, ezért nem tudom, hogy belém ment-e. " Szerintem mindenkinek ez verte ki a legjobban a biztosítékot. Eléggé nyersen fogalmaztál. Inkább ezt az információt így nem kellet volna közölni. :) Ezért a sok negatív megjegyzés. Nem igazán egy értelmes nő szájából hangzik ez. És most ne vedd sértésnek csak az igazat írom le.

2013. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

1. Ha nem akarsz gyereket, miért nem védekezel?

2. Ha már így sikerült, miért nem mentél el egy rohadt esemény utáni tablettáért?

2013. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Én csak megkérdeztem, hogy honnan tudod milyen érzés elvetélni, erre te itt leszánalmasozol mindenkit, és leugatásnak nevezed az összes választ.

Hát tudod, ezek alapján jó nagy bunkó vagy!

A gyerek érdekében remélem nem vagy terhes!!!

2013. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen a vetélés mindig vérzéssel jár.A szurkálást pedig veheted terhességnek,vagy csak egy szimpla felfázásnak.Teszteltél már azóta? HA legközelebb bakiztok vegyetek esemény utáni tabit feltétlenűl!!
2013. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!