Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről? Teherbeesés

Figyelt kérdés
A barátommal 18-án volt az aktus. Részeg volt, ezért nem tudom, hogy belém ment-e. A menzeszem első napja ápr. 25 én volt és már meg kellett volna jönnie, mert mostanában 28 naponként megszokott jönni..ezt is furcsáltam, mert még mindig nem maszkolok. Már késik egy jópár napja..viszont kedden erős szúrkálásokat éreztem a hasamba, feszült is. Olyan volt mintha elvetéltem volna, de nem volt vérzés. Mondjuk mostanában (már nem) sokat járkáltam mezítláb..lehet azért is késik? Tesztelni majd jövőhéten fogok.

2013. máj. 30. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Már ne is haragudj, de honnan tudod milyen érzés elvetélni?
2013. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Úr isten,hogy te mennyire buta vagy!!!!
2013. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Remélem, nem vagy terhes... A szurkálás simán lehet terhességi tünet is. Ha vetélés lett volna, kizárt, hogy vérzés nélkül megúszd. A többi részét inkább nem kommentálom a kérdésednek...
2013. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek azokkal akik előttem írtak. Simán lehet a szurkálás terhességtől is. Nekem kb 5 hónapig mindig volt menzi szerű szurka. A másik meg tényleg honnan tudod milyen elvetélni????? Tapasztaltad? ÉS valóban ha elvetéltél volna marha erősen véreznél. Ha meg már ennyi ideje késik simán csinálhatod a tesztet akár most is!!!!!! Kimutatja bőven. De amint másik is írták nem vagy egy IQ bajnok! Az h mezítláb járkáltál semmi köze hozzá! Csinálj inkább most tesztet kb 500ft-ért is lehet már venni minek vársz a jövő hétig????
2013. máj. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Ott van fent :D "MI A VÉLEMÉNYETEK ERRŐL???" :D Lehet inkább nem írom le. :D PFF mert az szerintem töröltetve lenne :D
2013. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
anyám borogass.
2013. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szánalmasak vagytok! -.- pff...cink
2013. máj. 30. 18:12
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
MI vagyunk szánalmasak??? EZ mos komoly???? Rögtön összeesek! Olvastad a saját kérdésed??? Szerintem kicsi még olvasgasd és rájössz ki a szánalmas.
2013. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó tudom hogy nem jól írtam ki a kérdést, mert a vetélésnek nem teljesen olvastam utánna..de ti itt leugattok ahelyett hogy elmagyaráznátok vagy normálisan válaszolnátok...inkább ne is írjatok nem kell hogy válaszoljatok...szánalom
2013. máj. 30. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!